2018 En Favori Şarkı 2018 Başlıyor!

@Çiğdem kolay gelsin yavaş yavaş başlıyorsun demek etkinliklere :A Bu arada bir sorum olacak, sadece klipliler oluyordu değil mi bu etkinlikte, Sıla şarkısı olmayacak yani bu durumda? :A :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem
Forumun en sevdiğim etkinliği başlıyor demek, bu kadar erken beklemiyordum. :Z @Çiğdem

@Çiğdem kolay gelsin yavaş yavaş başlıyorsun demek etkinliklere :A Bu arada bir sorum olacak, sadece klipliler oluyordu değil mi bu etkinlikte, Sıla şarkısı olmayacak yani bu durumda? :A :Z
Bu sene de Foxçuyuz dimi :bhr: :Z @xBUGRAx

images

Siz benim sırtımı kaşıyın ben sizin sırtınızı haşıyım. :A Gülben Ergen - İnfilak desteklerinizi bekliyor. :A @MasacRE @Çiğdem
Forumun en sevdiğim etkinliği başlıyor demek, bu kadar erken beklemiyordum. :Z @Çiğdem

images
Müzikle ilgili olmadığım için oy verebileceğimi sanmıyorum ama hayırlı olsun. :Z @Çiğdem

O zaman bizim iş Temmuz-Ağustos’a kaldı yine. :A @xBUGRAx
Sıla damgasını vurmuş yarışmaya, bu yıl finale kalacak şarkısı yok belki ama seneye yine şampiyon belli olur. :A

Hayırlı olsun. :Z @Çiğdem
Aaa teşekkürler arkadaşlar biraz geciktik ama fıdığa gitmeden hallederiz :Z:Z:Z

Klipli şarkılar evet @MasacRE :A @denizz19 Kumpir falan birşey diyordu ama ne olduğunu bilmiyorum incelerken bakacam hepsine :A :A :A

MS ne zaman olacak peki. :A
Tabi ki de ayıpsın :bhr: Hem de iki şarkımız birden var bu sefer şampiyonluk geliyor :Z
Siz benim sırtımı kaşıyın ben sizin sırtınızı haşıyım. :A Gülben Ergen - İnfilak desteklerinizi bekliyor. :A @MasacRE @Çiğdem

images
Geçen yıl oldu gibi yine fındıktan sonra ağustosta başlarız sanırım :A @xBUGRAx @Aserat

Bu arada Reset atanlara destek oluruz tabi tilki kız hariç :A :A :A @Yiğitt @sokak sanati