NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
ÇATLA diye bunu da bırakıyorum. Aslında spoiler'a almayacaktım da haksızlık olmasın. :A @dreamy

D7b84xFW4AIjblA.jpg
Sezon finali yazısını görünce bir değişik oldum, TV’den izleyecektim ben... Artık içimde devam etme isteği de yok. :/

Bu arada avatar değiştirme hızına hayran kaldım. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Kaç gündür parça parça izledim yoğunluktan dolayı, sabahtan evdeyken tamamladım bölümü. Güzel bölümdü, Ezgi Eyüboğlu'nun gelmesi güzel sürpriz oldu. 'Nil' karakterini seveceğiz bence, Berk ile de yakışıyorlar. Derya ile fazla uyumlu değillerdi...

Müjde hamile sanmıştık ama değilmiş, Mahur da bunu babasının iyileşeceğini umarak hamileliğe inandırmaya çalışıyor. Yalanı ortaya çıkacak, ne gerek var böyle şeylere Mahurcum? :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Şakir'in öldüğünü pek düşünmüyorum ben ya, o son sahne Şakir'in sanmıştım ama değilmiş neyse ki... Büyük ihtimal onun değildir, Şakir'i bu kadar erken yollamazlar diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam. :(

Son sahnede Cem'in cenaze sahnesini gördük, Cem'in nasıl öldüğünü çok merak ediyorum. Diğer sezona kaldı o hikaye...

Berk ve Nil sahneleri güzel gidiyor ama Nil kalıcı mı geldi acaba yoksa konuk oyuncu muydu? Bence konuktu gibi, bilemedim. @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
12. BÖLÜM (SEZON FİNALİ)

Şakir'in öldüğünü pek düşünmüyorum ben ya, o son sahne Şakir'in sanmıştım ama değilmiş neyse ki... Büyük ihtimal onun değildir, Şakir'i bu kadar erken yollamazlar diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam. :(

Son sahnede Cem'in cenaze sahnesini gördük, Cem'in nasıl öldüğünü çok merak ediyorum. Diğer sezona kaldı o hikaye...

Berk ve Nil sahneleri güzel gidiyor ama Nil kalıcı mı geldi acaba yoksa konuk oyuncu muydu? Bence konuktu gibi, bilemedim. @Aserat
Kadrolu oyuncuların arasında adı geçiyor yani şimdilik kalıcı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Pantkot Yortusu'na girdik, finalleri de ardımda bıraktığıma göre rahat rahat diziyi bu hafta bitirebilirim artık. 7. bölüme geçtim. Bu hafta bitiririm artık. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
8. Bölüm

Keşke Mahur kendi öğrenmeseydi ya, kıyamam mektubu annesine verip hiçbirşey demeden de çıktı. Farkettim de aralarından sadece Berk bilmiyormuş. :A Bu bölümü diğer bölümlere nazaran ayrı bir beğendim çünkü hiç beraber sahnesi olmayanlar Şile'deki tatil evi sayesinde tanışmış oldular. Mahur'un Erdem'le sinerjisi tuttu gibi, Berk'in Erdem'e hadi sen git, Beste uğurlarken çok dışarıda kalma üşütürsün gibi tatlı atışmalı diyalogları da ayrı bir güldürttü. Derya'ların gelişine başta sevinsem de sonradan olayı aşk üçgenine çevirmelerine fazla klişe buldum. Neyse, en azından Derya'yla Beste tanışmış oldular. :A Mahur'un pamuk kalbi dayanamadı geçmişte annesinin ona yaptığı fedakarlıklar için onu birnevi affetti sayılır, ondan da bu beklenirdi zaten. :D Reyhan'ın babasına ayrı bir sinir oldum, koskoca adam olacak birde, huysuz olması da çabası. Kurban ol sen Mahur'a. :T:

• Beğendim
Reactions: Aserat

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Paralı mıydı o? :A
Hayır, ücretsiz. HD görüntüsü var, biraz reklamı var ama olacak o kadar yani. Reklamsız istiyorsan 5 TL :A

FOX'un sitesi part part, hem de reklamı çok. Youtube desen onda da sürekli reklam var. FOXPlay'in görüntüsü iyi, reklamı da olacak yani. :D

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Hayır, ücretsiz. HD görüntüsü var, biraz reklamı var ama olacak o kadar yani. Reklamsız istiyorsan 5 TL :A

FOX'un sitesi part part, hem de reklamı çok. Youtube desen onda da sürekli reklam var. FOXPlay'in görüntüsü iyi, reklamı da olacak yani. :D
Aslında 5 TL, 75 cent'e denk geliyor düşünebilirim. :A

Uygulamasını indirip deneyeceğim bi, iyiyse oradan izlerim. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayır sezon finali oldu zaten, yükleyin işte tüm bölümleri. Zaten reytingleri çok iyi değildi. Belki seyirci kazanırlar. :A
Yo gayet iyiydi. Zaten FOX sabah akşam bıktırana kadar tekrar veriyor izleyici kazanması için Youtube'a gerek yok. :A

Aslında 5 TL, 75 cent'e denk geliyor düşünebilirim. :A

Uygulamasını indirip deneyeceğim bi, iyiyse oradan izlerim. :D
AdBlock indirirseniz Youtube'da reklam çıkmaz FOX'un bir dizi için açılan platformuna para kazandırmayın. :A