En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu nasıl saçma bir sonuç ya kim birinci yaptı bu Beren’i :A
Sen tabiki. Oylamayarak birinci olmasını sağladın. 1 saar daha dursaydın son gününde oylama yapabilirdin ama sonrasında gelmek bilmedin!

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sen tabiki. Oylamayarak birinci olmasını sağladın. 1 saar daha dursaydın son gününde oylama yapabilirdin ama sonrasında gelmek bilmedin!
Benimle ne alakası var ben kullansam da beraberlik olurmuş zaten Hazal’ın fark atması lazımdı aslında :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Benimle ne alakası var ben kullansam da beraberlik olurmuş zaten Hazal’ın fark atması lazımdı aslında :A
Ne uğursuz bir yarışmasi var dış mihrak, İsveç cadolozu , zeyneplerin yüz karası dosi nin; kadın 1. Oldu ve boşaniyor :A @Forumdash @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat @dreamy @turkuazz @vadikızı @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Sherlock @cookies @ozmoturk

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Me uğursuz bir yarışmasi var dış mihrak, İsveç cadolozu , zeyneplerin yüz karası dosi bin; kadın 1. Oldu ve boşaniyor :A @Forumdash @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat @dreamy @turkuazz @vadikızı @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Sherlock @cookies @ozmoturk
Me uğursuz bir yarışmasi var dış mihrak, İsveç cadolozu , zeyneplerin yüz karası dosi bin; kadın 1. Oldu ve boşaniyor :A @Forumdash @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat @dreamy @turkuazz @vadikızı @Harunnn60 @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Sherlock @cookies @ozmoturk
Aman o mevzu aylardır vardı, ben sadece fazla uzamaması adına fişi çekmiş olabilirim :A Beren daha iyisine layık.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
çünkü arkadaş hatırına dönmüş birşeyler ve haliyle kazanması hayal oldu :A Başka seneye artık :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne alaka boşanma? :A Boşanmıyor...
"her damla göz yaşıma DEĞDİN" demiş:X değmeye DEĞERSİN dememiş:A Değersin deseydi birlikteliği devam ediyor anlamını çıkarırdım:A Değdin dediği için "ne halin varsa gör artık benim için bittin" anlamında.... Ama bunların hepsi BENCE :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
"her damla göz yaşıma DEĞDİN" demiş:X değmeye DEĞERSİN dememiş:A Değersin deseydi birlikteliği devam ediyor anlamını çıkarırdım:A Değdin dediği için "ne halin varsa gör artık benim için bittin" anlamında.... Ama bunların hepsi BENCE :A
O kadar ince düşünmesek daha iyi, boşanmıyorlar işte :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...