Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Son sahneyi izledim sadece, her türlü spoiler yiyecektim en azından izleyerek yiyeyim dedim. :A Bölümleri yarın veya cumaya tamamlayacağım. :D
Şimdi herkes de öldü moduna gitmiş ama bir şekilde toparlarlar inşallah. Belki Kuzgun imana gelsin diye çelik yelek giymiştir. :A Burcu yoksa ben de yokum çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şimdi herkes de öldü moduna gitmiş ama bir şekilde toparlarlar inşallah. Belki Kuzgun imana gelsin diye çelik yelek giymiştir. :A Burcu yoksa ben de yokum çünkü. :A
Burcu bir dizi tutturmuş bırakıp gider mi hiç? :A Zaten ana hikaye Dila üzerinden, Burcu ayrılırsa dizi nasıl gidecek? :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kolay kolay bir diziyi (Halka hariç) en ince detayına kadar pür dikkat izleyeceğimi sanmıyorum ama yeni sezonda düzenli olarak konusuna hakim olarak takip etmeye çalışacağım ilk dizime karar verdim :bhr:
Yeni sezonu başlamadan izlemeye çalişacağım bölümleri. Yazın tekrarlarına denk gelirsem harika olur :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Aserat and Turkuazz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kolay kolay bir diziyi (Halka hariç) en ince detayına kadar pür dikkat izleyeceğimi sanmıyorum ama yeni sezonda düzenli olarak konusuna hakim olarak takip etmeye çalışacağım ilk dizime karar verdim :bhr:
Yeni sezonu başlamadan izlemeye çalişacağım bölümleri. Yazın tekrarlarına denk gelirsem harika olur :D
Ah bir de BAH için böyle bir karar versen. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ah bir de BAH için böyle bir karar versen. :A
O kanaldan kaybediyor :A Yazın denk gelirsem tekrarlarına şans verebilirim belki FOX TV, olmamasına rağmen Bizim Hikaye izlediğim gibi. Herşey yeni sezonda gün ve saatinede bağlı :A yani bir açık kapı bırakıyorum. Bazı diziler gini kesin izlemem demiyorum :D
Bu sezon gibi 2-3 dizim olsun yeterli yeni sezonda :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kanaldan kaybediyor :A Yazın denk gelirsem tekrarlarına şans verebilirim belki FOX TV, olmamasına rağmen Bizim Hikaye izlediğim gibi. Herşey yeni sezonda gün ve saatinede bağlı :A yani bir açık kapı bırakıyorum. Bazı diziler gini kesin izlemem demiyorum :D
Bu sezon gibi 2-3 dizim olsun yeterli yeni sezonda :A
Yaz gelene kadar elli kez baştan tekrar verdiler hatta her gece sahur öncesi parça parça yayınlanıyor. O yüzden FOX yazın da 50 kez vermeden bırakmaz merak etme. :A @xBUGRAx

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kuzgun demişken, bir gündüz vakti tekrarına denk gelip 10 dakika izlemişliğim oldu, @Yiğitt . şöyle bir izlenimimi aktarayımda şu konuda benimde yorumum olsun :A
izlediğim ilk bölümmü yoksa ikincimi bilmem ama Kuzgun ile Burcu(karakter ismini bilmiyorum :A) sahil kenarındaydı ve konuşuyorlardı. Burcu bana farkli gelmedi. 8.Gün'de izlediğim gibiydi ama Kuzgun konuşunca çok fena garipsedim :A Barış'ın şivesini yadırgadım. Hep İstanbul'u rollerde görmeye alışkındım diye galiba. Açıkçası o 10 dakikada ilgimi çekti konusu falan ama dizilere alışmak istemediğim için kanal değiştirdim :A Araba tamircisi ( o oyuncuyi severim, Kanal D'de Ayça'nın dizisinde döktürmüştü) Levent Ülgen harika görünüyordu. Hatice Aslan bambaşka bir rolde, hep sosyete, zengin ve entrikacı kadın olarak görüyorduk son zamanlarda.(onun sahnesini kanal değiştirirken gördüm, elinde poşetlerle Kuzgun'a bakıyordu)
Kuzgun'a o köpekleri besleyen adam gel oğlumun ayakkabısını verecem deyince iyi biri sandım :( Kuzgun'nun başka birini görünce küçüklüğünü hatırladığı sahneleri gördüm ve Burcu fotoğraflara bakınca ağlamıştı ordan böbrek kısmını gördüm.
İzlenimim bukadar :A Klişe diye eleştirdiğim bir konusu vardı ve Kuzgun ismine takılmıştım ama kısacık bir izlenimde ben iyi diziyim diye izlenim verdiğine göre başarılı bir dizi.
Yolu açık olsun. Burcu için isterim :bhr:

öff 10 dakika için bukadar yazmışsam kim bilir tüm bölümü izlesem nekadar yazardım :F
@Aserat 10 dakikalık sahnede şunu yazmıştım. Bence ben hiç bölüm bölüm yorumlama işine gitmeyeyim :A ilk bölümü bitirdim. ikincideyim :F ilk 3ü detaylı izleyip sonra atlaya atlaya izleyecem. 2 buçuk saat çok :A önemli sahnelerden bayrama kadar yakalarım günceli belki, diziye hakim olsam yeterli. yeni bölümlere yoğunlaşırım :A Söz dizisinide son sezon izledim mesela :A buna hiç değilse baştan bakıyor olacağım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
@Aserat 10 dakikalık sahnede şunu yazmıştım. Bence ben hiç bölüm bölüm yorumlama işine gitmeyeyim :A ilk bölümü bitirdim. ikincideyim :F ilk 3ü detaylı izleyip sonra atlaya atlaya izleyecem. 2 buçuk saat çok :A önemli sahnelerden bayrama kadar yakalarım günceli belki, diziye hakim olsam yeterli. yeni bölümlere yoğunlaşırım :A Söz dizisinide son sezon izledim mesela :A buna hiç değilse baştan bakıyor olacağım :A
Bence her bölümü detaylı izle çünkü en ufak bir şey bile çok önemli. Aradaki uzun bakışmaları atlayabilirsin ama başlamışken tam yap. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence her bölümü detaylı izle çünkü en ufak bir şey bile çok önemli. Aradaki uzun bakışmaları atlayabilirsin ama başlamışken tam yap. :A
Dizi modundan çoktan çıkmışım. Detaylı izleyemem bu aralar. En iyisi yazdan sonrasına ertelemek. Yani anlayacağın ne yapacağımı ben bile bilmiyorum :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi modundan çoktan çıkmışım. Detaylı izleyemem bu aralar. En iyisi yazdan sonrasına ertelemek. Yani anlayacağın ne yapacağımı ben bile bilmiyorum :A
Tamam nasıl izliyorsan izle yeter ki güncele yetiş. Ama çoğu şeyi kaçırırsın benden söylemesi. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Rıfat ölerek diziye veda etti, tüm emekleri için teşekkür ediyoruz Levent Ülgen'e... Burcu Biricik çok iyi oyuncu, o sahnede döktürdü yine...

Cihan da ölecek sandım bir ara, neyse ki kurtardı diyebiliriz. Kumru da yanıyordu arada, bu gelişmenin ardından Kumru & Cihan hayırlı olsun şimdiden.

Kartal & Seda ilişkisi yanıp sönüyor gibi, Seda Ali'yi gördü onu aldatırken. Tüm ipleri kendi içinde kopardı, boşansa keşke de Kartal garibim yanacak bu gidişle.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14. BÖLÜM

Rıfat ölerek diziye veda etti, tüm emekleri için teşekkür ediyoruz Levent Ülgen'e... Burcu Biricik çok iyi oyuncu, o sahnede döktürdü yine...

Cihan da ölecek sandım bir ara, neyse ki kurtardı diyebiliriz. Kumru da yanıyordu arada, bu gelişmenin ardından Kumru & Cihan hayırlı olsun şimdiden.

Kartal & Seda ilişkisi yanıp sönüyor gibi, Seda Ali'yi gördü onu aldatırken. Tüm ipleri kendi içinde kopardı, boşansa keşke de Kartal garibim yanacak bu gidişle.
Bu diziye devam edemedim malesef :( :( :( @Forumdash @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Forumdash