En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yani diyorumki isveçliler elindeki telefonları bozulunca mecburiyetten yeni telefon alıyorlar.
Ben Huawei telefon almayı planlıyordum benimki bozulursa ama Trump limon sıktı planıma :F @MEnes @turkuazz
En iyisi Samsung'dan şaşmamak :F
Samsung da sıktı:A xaomi yada oppo da var bizde onlar da güzel tel cıkarıyor ammavelakin çin malılar:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,133
Puanı
1,061
'dilinimi yuttun'
Ismail yk dinleyenler hakkındaki fikrim :A
D7NZYFmXsAEFsF2.jpeg

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Emeğine sağlık @Dosi güzel bir etkinlik oldu, forum da bir miktar canlandı sayende bu süreçte :D Kazanan isim de birinci tercihim olmasa da beğendiğim isimlerden biri oldu. Keşke bu sefer Aslı Enver finale çıksaydı ama olmadı yine aynı engele takıldık maalesef :A

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2020 En Favori Güzel : Beren Saat diyelim mi şimdiden kardeşim ? :A

Bade'ye de destek vereceksin ama. Sarışınlardan pek hoşlanmıyorsun gibi hissettim.:A
Sen de güzellik yarışmalarını takip edeceğine diğer etkinliklerden haber ver :bağır:En favori film, dizi, şarkı falan ne oldu onlara, düzenlemeyi düşünüyor musunuz acaba bir gün :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @Dosi güzel bir etkinlik oldu, forum da bir miktar canlandı sayende bu süreçte :D Kazanan isim de birinci tercihim olmasa da beğendiğim isimlerden biri oldu. Keşke bu sefer Aslı Enver finale çıksaydı ama olmadı yine aynı engele takıldık maalesef :A
Öyle oldu, Aslı ile kim eşleşse biranda farklı durumlar olmuştu :A Demet'in durumuna şaşirmıştık ama Beren ile eşleşmesindede birşeyler oldu. Bazı durumların farkındaydım ama çok takılmadım. Beren favorim olmasada beğendiğim bir isim. Maksat eğlenmekti, kim kazanmış kaybetmiş çok takılmamak gerek :D

Tüm desteğin için tekrardan teşekkürler :bhr:

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçen seferki yarışmaya göre en büyük gelişme Sıla'nın hak ettiği üzere erkenden şutlanması oldu :A
aa evet o da iyi bir gelişmeydi, ama benim için bir diğer iyi kısım final biraz farklıydı eskiye oranla :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öyle oldu, Aslı ile kim eşleşse biranda farklı durumlar olmuştu :A Demet'in durumuna şaşirmıştık ama Beren ile eşleşmesindede birşeyler oldu. Bazı durumların farkındaydım ama çok takılmadım. Beren favorim olmasada beğendiğim bir isim. Maksat eğlenmekti, kim kazanmış kaybetmiş çok takılmamak gerek :D

Tüm desteğin için tekrardan teşekkürler :bhr:
Rica ederim. İlk başta sana verdiğim liste ile fazladan iş de çıkardık sana, kusura bakma :A

Aslı'nın o son aşamayı da geçebilmesi için çok izlenen bir dizide oynaması gerekiyor bence :A İstanbullu Gelin'i @xemrexxx den başka takan yoktu forumda o yüzden ancak bu kadar oluyor bu şartlarda :A Bak Hazal'a, geçen sefer erkenden elenmiş, şimdi finale kadar geldi BH sayesinde. Beren desen Aşk-ı Memnu'nun ekmeğini yiyor zaten yıllardır :A O yüzden Aslı için de şart böyle bir proje.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Rica ederim. İlk başta sana verdiğim liste ile fazladan iş de çıkardık sana, kusura bakma :A

Aslı'nın o son aşamayı da geçebilmesi için çok izlenen bir dizide oynaması gerekiyor bence :A İstanbullu Gelin'i @xemrexxx den başka takan yoktu forumda o yüzden ancak bu kadar oluyor bu şartlarda :A Bak Hazal'a, geçen sefer erkenden elenmiş, şimdi finale kadar geldi BH sayesinde. Beren desen Aşk-ı Memnu'nun ekmeğini yiyor zaten yıllardır :A O yüzden Aslı için de şart böyle bir proje.
Evet 16 konuda her konuda 14 güzel beni ve telefonumu uğraştırmıştı :F ama olsun, 3 ay dinlendirince telefonumu dengelemiş olacağız :A
@xemrexxx nin etiketini yapalımda görsün mesajını :A
Bir sonraki sefere Aslı'yi finalde görürüz umarım.
Beren bu ikidir 1 oy ile kazanıyor :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...