En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son andaki tüm şer odaklarına rağmen Beren'ciğim kazanmiş :bhr:

Emeğine sağlık @Dosi Yeni üye olup onların oylarını saymadiğin için sandığın başinda durup, ayrılmadiğin için ayrıca teşekkürler:A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ellerine ve emeklerine sağlık, hepimize teşekkür etmişsin ama en çok emek veren sensin neticede. Foruma damga vuran bir etkinlik oldu her şeyden önce, forumun nispeten aktif olmayan zamanlarında ilaç gibi geldi etkinlik. Zaten En’ler listelerinde de hep zirvede yer aldı. Ben de kendi adıma teşekkür ederim o yüzden, bize güzelleri değerlendirme fırsatı verdiğin için. :Z

Gelelim yarışmanın sonucuna, önceki turlarda da söylediğim gibi insanların güzel olana değil sevdiği isimlere oy verdiğini düşünüyorum. Böyle (bana göre) iddiasız olan iki ismin yer aldığı bir final olmasının da temel sebebi bu bence. Burcu Biricik, Tuba Büyüküstün, Elçin Sangu, Burçin Terzioğlu ( :A ) gibi isimler varken beklentimin altında bir final oldu açıkçası. Yine de finalde oy verdiğim ismin kazanması sevindirici. Beren Saat zaten güzel bulduğum bir isim, sadece daha iyileri vardı dediğim gibi.

Yeni etkinliklerini de bekliyoruz, tatilinin sonrasında olacaktır sanırım artık... :A @Dosi
yaaa yine beni mest eden bir yorum yazmışsın :bhr: Çok teşekkürler. Etkinlik boyunca destekleriniz olmasaydı belki bukadar zevk almazdım etkinlikten. Dediğin gibi baya damga vurdu konular :D
yazdan sonra forum daha hayattaysa farklı etkinlikler gelebilir :A En Favori Yakışıklı istekleri var. Güzeller kadasr ilgi görmezse bile belki mini bir etkinlik yaparız :A :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Son andaki tüm şer odaklarına rağmen Beren'ciğim kazanmiş :bhr:

Emeğine sağlık @Dosi Yeni üye olup onların oylarını saymadiğin için sandığın başinda durup, ayrılmadiğin için ayrıca teşekkürler:A
İşimi ciddiye alıyorum, olacak okadar :A Hatta bir ara @MasacRE bana sabahın köründe yatacağına forumda ne işin var demişti :A Etkinliği yürütünce olası problemlerde anında çözeyim diye aktifliğimi tam hız illeri yapmıştım :A
@ozgur2113 mesela, oyunu Beren yerine Hazal'a vermişti yanlışlıkla, oralı olmayabilirdim ama anında düzeltmesini sağladım istemedende olsa :A . @eskici aktif olsaydı Hazal'ı oylayacaktı :A
Berenci olduğunu bildiğim üyelerede ısrar ettim katılımda bulunsunlar diye :D

• Harika
Reactions: Forumdash

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ama direkt demesem bile Beren'e oy ver diye ışık yakmişimdir sen görmemişindir:A
Benimde gönlümde Hazal'a oy vermenizdi ama yapmadınız. Kimseye oyla diyemezdim :T:
Ya çok belirttim, Beren normalde tabiki oylayacağım bir isim ama bu sene yeni biri olsun isterdim fakat Hazal'ı Beren'den bir tık daha güzel buluyorum, birazda o etkendi :D

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşimi ciddiye alıyorum, olacak okadar :A Hatta bir ara @MasacRE bana sabahın köründe yatacağına forumda ne işin var demişti :A Etkinliği yürütünce olası problemlerde anında çözeyim diye aktifliğimi tam hız illeri yapmıştım :A
@ozgur2113 mesela, oyunu Beren yerine Hazal'a vermişti yanlışlıkla, oralı olmayabilirdim ama anında düzeltmesini sağladım istemedende olsa :A . @eskici aktif olsaydı Hazal'ı oylayacaktı :A
Berenci olduğunu bildiğim üyelerede ısrar ettim katılımda bulunsunlar diye :D
İçime sinen bir oylama başardiğin için teşekkür ederim:A
ne alaka be, Hem Hazal hem Beren'den daha güzelleri anlamina geliyor o cümlem. Hande Erçel mesela :T:
Hazaldan daha güzelleri var işte :A Beren demedim, dememişim:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benimde gönlümde Hazal'a oy vermenizdi ama yapmadınız. Kimseye oyla diyemezdim :T:
Ya çok belirttim, Beren normalde tabiki oylayacağım bir isim ama bu sene yeni biri olsun isterdim fakat Hazal'ı Beren'den bir tık daha güzel buluyorum, birazda o etkendi :D
Sen diyemezsin sen yürütüyorsun çünkü :A Ama ben isteyebilirdim :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İçime sinen bir oylama başardiğin için teşekkür ederim:A

Hazaldan daha güzelleri var işte :A Beren demedim, dememişim:A
herşey siz fav10 sakinleri için. Benimde içime sinen bir etkinlik süreci oldu. Telefonumla ben çok yorulduk ama değdi :Z

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...