En Favori Güzel 2019 FİNAL / Hazal Kaya - Beren Saat

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2019' Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok sadece harf değiştirdim. :A O foto için değil genel konuşmuştum orada, olayı başka yerlere çekme. :A Bu sadece Dosi için değil herkes için geçerli bence. :A
Sana karşı olan Dosi'yi demek istemiştim :A
olayı tamda olması gereken yere çekiyorum :Z

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@denizz19 o garanti 3 Berenci dediğim kişilerden biri oyunu kullandı, o kişi @Forumdash :A diğer kalan 2 kişiden biri son gün kullananlardan :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bana karşı hangi Dosi olursa olsun kabulümdür bir problem yok. :A O yerler benim ilgi alanıma girmiyor, benim ilgi alanıma giren şeyler belli. :A
Mesajı yazarken offlineydin, hemen ışınlanmişsın :A Yok bence her Dosi kabulün değil :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Pc'yi açtım öyle foruma girince gördüm. :A Her Dosi kabulüm olmayabilir tabi, o biraz sıva mesajıydı sanırım... :A
Lütfen bana gerçeklik payı olan mesajlar yazın. Yalandan avutulmayı sevmem :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sıva bir sanattır yalnız... :A Eğer her mesajı gerçeklik değerleri arasında yazarsam forumda taş üstünde taş kalmaz... :A
oOo Puanını anladım :A ama beni sevindirmeye yönelik mesajlarda sıva istemem :A başkalarına bol sıva yapabilirsin :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
oOo Puanını anladım :A ama beni sevindirmeye yönelik mesajlarda sıva istemem :A başkalarına bol sıva yapabilirsin :A
Anlayacağını biliyordum ve anladığına sevindim. :A Seni sevindirmeye yönelik mesajlarda gerçeklikten şaşmamaya özen göstermekle birlikte hepsinde gerçekçi olamayabilirim, bunun sözünü veremem kimseye... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Anlayacağını biliyordum ve anladığına sevindim. :A Seni sevindirmeye yönelik mesajlarda gerçeklikten şaşmamaya özen göstermekle birlikte hepsinde gerçekçi olamayabilirim, bunun sözünü veremem kimseye... :A
Ay senin şu lafın tipik 'bebeğiniz ya kız, yada erkek olacak' söylemi gibi oldu :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@turkuazz ile burada goygoy yapıp duruyoruz, daha neyin hatırlatması olacak? :A @xBUGRAx etiketlere bakmayan biri. Ondan. çarşamba genel bi hatırlatma yaparım yine, ozamana kadar 30u rahat geçer :A
Neyse ikisi de etiketlendi. Gelip oylasınlar bir zahmet, en azından 1 Hazal'a 1 Beren'e oy gitsin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...