Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu arada 10 dizilik listeyi inceledim ve bir tanesinin dahi ismini bile duymadığımı fark ettim :A Rakipler de pek parlak görünmüyor yani :A
Bizde reklam basmıyorlar çünkü:A Quicksand bu diziyi izliyorum İsveç dizisi @Dosi o kadar yavaş ki 4te mi ne bıraktım:A Zaten 6 bölümcük. Netflix manyakları bi gecede bitirmiştir o ayrı:X

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bizde reklam basmıyorlar çünkü:A Quicksand bu diziyi izliyorum İsveç dizisi @Dosi o kadar yavaş ki 4te mi ne bıraktım:A Zaten 6 bölümcük. Netflix manyakları bi gecede bitirmiştir o ayrı:X
İyi diziler bir şekilde yayılıyor zaten, mesela Dark, mesela La Casa :A Sen de çok farklı değilmişsin benden o diziler konusunda, sadece birine 4 bölüm katlanmışsın o kadar :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İyi diziler bir şekilde yayılıyor zaten, mesela Dark, mesela La Casa :A Sen de çok farklı değilmişsin benden o diziler konusunda, sadece birine 4 bölüm katlanmışsın o kadar :A
Ama farklı dil sonucta:A Dublajlı izlesem ağlama sesleri yada çığlıklarda dublaj tam oturmuyor. Sahte duruyor. İngilizce gibi kulağa yankın gelse diller amenna:A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama farklı dil sonucta:A Dublajlı izlesem ağlama sesleri yada çığlıklarda dublaj tam oturmuyor. Sahte duruyor. İngilizce gibi kulağa yankın gelse diller amenna:A
Ben dil konusunu takmıyorum. Ne de olsa altyazısını okuyoruz, ne fark eder sanki :A Ama gidip bütün Netflix dizilerine bakamam tek tek, iyi dizi kendini bir şekilde gösterir diyorum zaten o zaman izlerim :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben dil konusunu takmıyorum. Ne de olsa altyazısını okuyoruz, ne fark eder sanki :A Ama gidip bütün Netflix dizilerine bakamam tek tek, iyi dizi kendini bir şekilde gösterir diyorum zaten o zaman izlerim :A
Ses mi kısıyorsun :F Ben o kadar ignore edemem sesleri:A En ufak ses bile dikkat dağitti için bende.Tuhaf lisanları da dikkatimi dağitıyor. Allah @Dosi ye yardım etsin:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ses mi kısıyorsun :F Ben o kadar ignore edemem sesleri:A En ufak ses bile dikkat dağitti için bende.Tuhaf lisanları da dikkatimi dağitıyor. Allah @Dosi ye yardım etsin:A
Yoo ne sesini kısacağım normal izliyorum işte ABD yapımlarını izler gibi, dikkatim dağılmıyor benim öyle :A Hatta şöyle söyleyeyim ABD yapımlarında daha bile çok dikkatim dağılıyor, İngilizceyi az çok bildiğimden ve geliştirmeye uğraştığımdan arada altyazıyı unutup sesten dinlemeye çalışıyorum, diğer dillerde öyle bir sorun yok ne de olsa hiçbirini anlamıyorum :A

• Güldürdün