Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İçlerinde en kötü sezon 2.sezondu evet ama bu dizide acayip bir şey var o 2.sezonda bile bölüm sonlarından mıdır nedir her bölümü arka arkaya izleme hevesi var. :F Ben de 3’ün havasını baya sevdim karanlık sahneler, müzikler falan iyiydi. :Z
Kesinlikle son bölüm sahneleri :A İzlemek istemesen bile merak uyandırıcı şekilde. Ama o sahnelere gelene kadar eziyetin biri binbirpara oluyor ayrı mesela :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
3. sezonu bugün bitirdim ve kesinlikle 2'den kat kat iyiydi. Tabii aradan geçen zamanda ilgimi biraz fazla kaybettiğim için çoğu yerde sıkılmadım değil ama hem bölüm sayısının azlığı, Hakan'ın salaklığı ve beceriksizliğine (üç sezondur dizinin en büyük sorunu) inat güneş gibi parlayan Faysal-Rüya ikilisi ve yeni transferler sayesinde yine bir şekilde akıp gitti.

Rüya'nın ölümüne çok üzüldüm. Kurşun'da sevinmiştim ama Burçin Terzioğlu bu diziyi de sağ bitiremedi maalesef. :( Zaten geçen sezon da iyiydi ama bu sezon senaryonun biraz toparlamasıyla kendini daha kolay gösterebildi. Kaza sahnesinde Faysal'ın yaşadığı acıya da (Okan Yalabık'ın harika oyunculuğun da etkisiyle) çok üzüldüm. O iksiri içirip iyi hal ettin Allah'ın göbekli ölümsüzü. :( Tabii Hakan aptalının da suçu büyük.ss

Rüya demişken Zeynep'e olan sahneleri çok iyiydi. Hemen Burçin ve Hazar'ın başrolünde olacağı bir lezbiyen dizisi yapılsın Netflix'e çünkü aralarındaki kimya bayağı bayağı yakıyor. :A

IMG_20200315_211412.jpg
IMG_20200315_211414.jpg

Burak'ın ölmememesine sevindim dizinin en eğlenceli karakterlerinden biriydi ve Taner Ölmez yine çok iyiydi. Vezir'in Nisan çıkması için de çoğu kişi sürpriz olmadı demiş ama ben gidişatı o kadar merak etmemişim ki Burak'ın olduğu söylendiğinde hemen inandım. Ama Funda Eryiğit hem oyunculuğuyla hem de son bölümdeki imajıyla vezir gibi vezir olmuş maşallah. :bhr:

maxresdefault.jpg

Son sahnede de Atiye gibi zamanla ilgili ilginç bir konuya bağlayarak merakı yükselttiler. Gelecek sezon Rise of Empires'a bağlayacaklar herhalde. :A

6.5/10

@Özgür @Forumdash

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
3x4

Çok iyi bölümdü, heyecana ve aksiyona doyduk. :A

Faysal, ölüm iksirini Rüya'ya vermiş sadece, kendi içmemiş :eek: Rüya'nın sarhoş olduktan sonra Faysal'a beddua etti sahne güldürdü :A

Hakan'ın arafta kalma sahneleri de güzeldi.

Zeynep.. Az değilsin. :A Eylül ve Mert paralel evrende yeniden beraber oldular :A Hakanla Nisan'dan da bir atak bekliyorum. :A

Ayna sahneleri de güzel oluyor :D Bakalım Vezir kim çıkacak..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
3x4

Çok iyi bölümdü, heyecana ve aksiyona doyduk. :A

Faysal, ölüm iksirini Rüya'ya vermiş sadece, kendi içmemiş :eek: Rüya'nın sarhoş olduktan sonra Faysal'a beddua etti sahne güldürdü :A

Hakan'ın arafta kalma sahneleri de güzeldi.

Zeynep.. Az değilsin. :A Eylül ve Mert paralel evrende yeniden beraber oldular :A Hakanla Nisan'dan da bir atak bekliyorum. :A

Ayna sahneleri de güzel oluyor :D Bakalım Vezir kim çıkacak..
4x10’u görünce 4.sezon ne alaka dedim. :A

Güzel gidiyor bu sezon değil mi. :Z

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
4x10’u görünce 4.sezon ne alaka dedim. :A

Güzel gidiyor bu sezon değil mi. :Z
Bugün 3 ve 4.bölümleri izledim, yukardaki yorumum 4.bölüm yorumum. :A

Cidden 10 nerden çıktı :A Virüs konusunda yeni gelişmeler olmuş, ailemle onu tartıştığımız sırada buraya yorumumu da yapıyordum, kafam karıştıysa demek. :A

Bence süper gidiyor bu sezon :Z 1 ve 2.sezonda son bölümler hareketli oluyordu, bu sezon aksiyonu baştan veriyorlar. Daha iyi hazırlanılmış kesinlikle. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
4x1

Açılış sekansı dizinin bu zamana kadar ki en iyi sahnesi olabilir. Okan Yalabık'ı kötü adam olarak görmek bana aşırı zevk veriyor.

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ağırdan alıyorlar ama İstanbulun fantastik yönünü güzel işliyorlar:X Ben de ağırdan alıcam.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Dizinin yine son sezonu da çok güzel olmuş beğendik.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aslında (unutmuş oldugum yada sandiğim) saçma diyeceğim bazi şeyler var ama bilmiyorum 3 ve 4.sezon Vezir'le çok iyi toparladılar :Z

Kötü diziydi ama çerez niyetine iyi gidiyordu. Vezir ve Harun'un aşkı efsaneleşmesi :bhr: Netflix bakalım diğer işlerini de böyle kötü yapıp yine de izlettirebilecekmisin:X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ben 4’ü bitirdim geçenlerde ve gerçekten hayran oldum tekrardan Funda’ya. :A
Zaten Okan Yalabık ile Burçin Terzioğlu'nun varlığı ve Hakan'ın beceriksizliği nedeniyle Ölümsüzler'i tutuyordum Vezir'le iyice şaha kalktı. :Z Daha sezonu bitirmedim ama her sahnede Çağatay'ı bile yeteneği ve karizmasıyla eziyor. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben 4’ü bitirdim geçenlerde ve gerçekten hayran oldum tekrardan Funda’ya. :A
Zaten Okan Yalabık ile Burçin Terzioğlu'nun varlığı ve Hakan'ın beceriksizliği nedeniyle Ölümsüzler'i tutuyordum Vezir'le iyice şaha kalktı. :Z Daha sezonu bitirmedim ama her sahnede Çağatay'ı bile yeteneği ve karizmasıyla eziyor. :A
HAKAN ❤ Vezir > Vaysal 🖤 Rüya

SOnradan ne demek istediimi anliceksin:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bitirdim bile ama Faysal-Rüya üzerine çift tanımam. :A Vezir tek başına üstün diyebiliriz ama. :A

Şu sahne de çok karizmaydı seni etiketlemeyi unutmuşum. :A
Bence Vezir son 2 sezonun en güzel karakteriydi dizinin. Hikayenin akışını ve konseptini belirledi resmen :bhr: Fundayı yine böyle güçlü bir karakter olarak görmek istiyorum:Z Rüya gerçekten boş bi char'dı :A

• Harika
Reactions: Aserat