2. Tur - En Favori Güzel 2019- 1. Grup

Hangi 4 Güzel Üst Tura Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Napabilirim :A Burda 30 kişi var hicbiriniz göremediyseniz benim suçum değil :A
Olmaz kullanmam :T:
Git bana 2 hafta önceki isim bildirin dediğim konuda önerini göster ozaman her ankette o ismi koyarım :A
Sen ilkkez bugün anket konularımda yorum yazdın.
Kullan oy!!!!!!! Terziyi salarım üstüne :A
Ben mesajını yanlış anlayıp bambaşka bir cevap vermişim. Önermişsinde biz yorumu görmemişiz dediğini sandım :A Sende hiç bozuntuya vermemişsin :F

Ben Tv pek izlemiyorum, oyüzden görmemem normal Cansın Helvacı'yı ama bana 90-100 isimle gelen @MasacRE o isimle gelmediyse asıl suçlu o :A, yani protestoyu uygulamamalısın bana :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
valla benim suçum yok, yarışmayı dügün organize edememişsin :A
Bu yarışma benimle daha şen şakrak bir hayat buldu be :A
Daha oy kullanacak kişiler var. O üstteki ikili eşit oyla devam etmese işim kolay olacak :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben mesajını yanlış anlayıp bambaşka bir cevap vermişim. Önermişsinde biz yorumu görmemişiz dediğini sandım :A Sende hiç bozuntuya vermemişsin :F

Ben Tv pek izlemiyorum, oyüzden görmemem normal Cansın Helvacı'yı ama bana 90-100 isimle gelen @MasacRE o isimle gelmediyse asıl suçlu o :A, yani protestoyu uygulamamalısın bana :A
Kimmiş o diye baktım şimdi, kendisi A Haber'de spikermiş :A En nefret ettiğim haber kanalındaki kadını bilmemi de beklemeyin benden :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sıla
Afra Saracoğlu
Berguzar Korel
Hazal Kaya

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kopuk sakin ol yiğidim, yine sinirli yönün ele geçirdi seni. :A Utku beyin benim düşüncemin aksini düşünme ihtimali yoktu zaten, adam kaliteli, adam sanattan anlıyor... @MasacRE
Bana gelip duruyorlar komutanım, kendime zor hakim oluyorum :A Yalnız olayın @MasacRE bey ile alakası yok, olay adaşınızla alakali :A bu durumda adaşınız sanattan kaliteden anlamıyormu? :eek:
Bak konuyu yanlış anlaman sinirlerimi dahada geriyor :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bana gelip duruyorlar komutanım, kendime zor hakim oluyorum :A Yalnız olayın @MasacRE bey ile alakası yok, olay adaşınızla alakali :A bu durumda adaşınız sanattan kaliteden anlamıyormu? :eek:
Bak konuyu yanlış anlaman sinirlerimi dahada geriyor :A

Kopuk sakin ol, at şu silahı...

Konuda adaşımın herhangi bir mesajını görmediğim için @MasacRE beyden söz ediyoruz sandım. :A Adaşımı bu yanlış tercihi yaptığı için kınamakla birlikte, askere gidecekti yanlışlıkla eli falan çarpmıştır demek istiyorum. Adaşım bilerek ve isteyerek sanata ihanet etmez... @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kopuk sakin ol, at şu silahı...

Konuda adaşımın herhangi bir mesajını görmediğim için @MasacRE beyden söz ediyoruz sandım. :A Adaşımı bu yanlış tercihi yaptığı için kınamakla birlikte, askere gidecekti yanlışlıkla eli falan çarpmıştır demek istiyorum. Adaşım bilerek ve isteyerek sanata ihanet etmez... @MEnes
Kanı donan arakadaşımız dedim, başka bir mesajda ismini yazıp buzlattırdım, hâla anlamadıysan bu Kopuk sinirlenmeyipte ne yapsın? :T:
Tamam tamam silahı bıraktım. Bir iki duvara yumruk atıp attım sinirimi. Sakinim şimdi :A
Yanlışlıkladır herhalde, Demet Evgar'ada bir önceki tur yanlışlıkla oy verememişti. Böyle toparlayalım bu durumu :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...