Doğum Günün Kutlu Olsun destere !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif

Evet forumun fok başkanı , sapık Tolga Çeviği bir çok şeye benzettiğimiz ama hepsi eğlence yönünden @destere 27.yaşına basmıştır . Forum adına önce adet olarak kutluyorum ve sizlerinde kutlamalarını bekliyoruz :Z:Z:Z

Kendi ellerimle doğum günü pastasını sunuyorum ama fok gibi değil insan gibi ye gerçi bunu diyende sincap olmasıda ayrı çelişkiya neyse :A :A :A
depositphotos_11979230-stock-illustration-squirrel-holding-cake.jpg

destere önemini anlatmama gerek yok sanırım , forumda olmayışından dolayı zaten herkes eksikliğini hissediyor , aslında yine biz o forumdaymış gibi konularını açmaya ondan bahsetmeye devam ediyoruz . Umarım bir sıkıntısı yoktur ve hazirandan önce inş gelir malum hazirandan sonra normalde olmuyordu :( :( :(

Senin herifle benim kadının şarkısı :bhr::bhr::bhr:

Anne dizindeki sevdiğin velet ama bu yabancı dizideki Anne :A
anne-yabanci-dizisi-2017-1024x576.jpg

Buda Goblinden ismini unuttum sevdiğin ecünnü gerçi başrole göre bende bunu biraz daha çok seviyordum :A
images

Ve en sevmediğin kısma geldik , Musti kısmına :F Yeni şarkısını forumcak sana hediye ediyoruz duy ve gel :A :A :A

@Harunnn60 @xemrexxx @serhatt @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @xBUGRAx @Forumdash @MEnes @xBUGRAx @Maskeli Fedai @Doğu @MasacRE @Sherlock @vadikızı @cookies @denizz19 @bazinga ve tüm fav10 halkı :Z:Z:Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060

Evet forumun fok başkanı , sapık Tolga Çeviği bir çok şeye benzettiğimiz ama hepsi eğlence yönünden @destere 27.yaşına basmıştır . Forum adına önce adet olarak kutluyorum ve sizlerinde kutlamalarını bekliyoruz :Z:Z:Z

Kendi ellerimle doğum günü pastasını sunuyorum ama fok gibi değil insan gibi ye gerçi bunu diyende sincap olmasıda ayrı çelişkiya neyse ?A:A

destere önemini anlatmama gerek yok sanırım , forumda olmayışından dolayı zaten herkes eksikliğini hissediyor , aslında yine biz o forumdaymış gibi konularını açmaya ondan bahsetmeye devam ediyoruz . Umarım bir sıkıntısı yoktur ve hazirandan önce inş gelir malum hazirandan sonra normalde olmuyordu :(:(:(

Buda Goblinden ismini unuttum sevdiğin ecünnü gerçi başrole göre bende bunu biraz daha çok seviyordum :A
images

Ve en sevmediğin kısma geldik , Musti kısmına :F Yeni şarkısını forumcak sana hediye ediyoruz duy ve gel ?A:A

@Harunnn60 @xemrexxx @serhatt @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @xBUGRAx @Forumdash @MEnes @xBUGRAx @Maskeli Fedai @Doğu @MasacRE @Sherlock @vadikızı @cookies @denizz19 @bazinga ve tüm fav10 halkı :Z:Z:Z
Allahım kötü konular peş peşe gelmek zorunda mı :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kendi ellerimle doğum günü pastasını sunuyorum ama fok gibi değil insan gibi ye gerçi bunu diyende sincap olmasıda ayrı çelişkiya neyse ?A:A

destere önemini anlatmama gerek yok sanırım , forumda olmayışından dolayı zaten herkes eksikliğini hissediyor , aslında yine biz o forumdaymış gibi konularını açmaya ondan bahsetmeye devam ediyoruz . Umarım bir sıkıntısı yoktur ve hazirandan önce inş gelir malum hazirandan sonra normalde olmuyordu :(:(:(

images

Ve en sevmediğin kısma geldik , Musti kısmına :F Yeni şarkısını forumcak sana hediye ediyoruz duy ve gel ?A:A

Faceden de ki ona hediye istiyorsan fav10'a gel, böyle kutlamam onu :A Hep senle mi görüşecek biraz da bizle görüşsün yoldaşım :A @Forumdash @Harunnn60