Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yaklaşık 10.000 tane Güldürdün'üm, 2.500 tane de Harika'm silinirken neden sadece 1.000 adet beğenilerim silinmedi onu anlamış değilim. :A @bazinga @Harunnn60
Çünkü beğeni standart özellikti, diğerleri eklentiyle geliyordu. Import aracı çıkarsa geri gelirler ama şimdilik maalesef. ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Logomuz eksik olan yerlere eklendi. :Z @Aserat sen demiştin galiba. Daha da eksik varsa bildirin lütfen. :)

Forum halkı - fav10.net'e n'oolmuş?
@bazinga - N'oolmuşş?
Forum halkı - Biz de onu soruyoruz, n'oolmuş?
Çok güzel olmuş bence, sence öyle değil mi? :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Logomuz eksik olan yerlere eklendi. :Z @Aserat sen demiştin galiba. Daha da eksik varsa bildirin lütfen. :)

Yeni ve kaliteli olan her şeye açığımdır. Detaylı inceleyemedim ama ilk intiba gayet olumlu diyebilirim. Mobilden fırsat bulabildim ilk girişe ve ufak kısıtlamaları hissettim ama Pc'de inceledikten sonra daha net bir fikir oluşur. Bence makul ve güzel. :A

• Harika
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni ve kaliteli olan her şeye açığımdır. Detaylı inceleyemedim ama ilk intiba gayet olumlu diyebilirim. Mobilden fırsat bulabildim ilk girişe ve ufak kısıtlamaları hissettim ama Pc'de inceledikten sonra daha net bir fikir oluşur. Bence makul ve güzel. :A
Ne gibi ufak kısıtlamalar? ?

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Enler listesi tarihemi karışacak? mesaj/beğeni/güldürü/konu?

Bilgisayar görünümde logo güzel görünüyor fakat mobil olarak girdiğimiz için sanki benim avatarımmış gibi geliyor :A keşke eskisi gibi biz kendi avatarımızıda yukarılarda görseydik. Belki önemli bir detay değil ama bazen onlinemiyim değilmiyim anlamıyorum bu şekilde :A
64549

Bilgisayar görünümü
64548

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Enler listesi tarihemi karışacak? mesaj/beğeni/güldürü/konu?

Bilgisayar görünümde logo güzel görünüyor fakat mobil olarak girdiğimiz için sanki benim avatarımmış gibi geliyor :A keşke eskisi gibi biz kendi avatarımızıda yukarılarda görseydik. Belki önemli bir detay değil ama bazen onlinemiyim değilmiyim anlamıyorum bu şekilde :A
Ekli dosyayı görüntüle 64549

Bilgisayar görünümü
Ekli dosyayı görüntüle 64548
Umarım karışmaz ama kodlamayı yenilemem gerekecek. 1-2 hafta gelemeyebilir. :)

Online mıyım değil miyim anlamamak nedir, bence ortada problem yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Önemli yeniliklerimizden biri devrede!

Artık forum push notification destekliyor! Cihaz bildirimleri olarak Türkçeleştirmeye çalıştım (?), foruma girince uyarı çıkması lazım. Aşağıdaki linkten ayarlarınızı yapabilirsiniz. Şu an için iOS'lar desteklemiyor ne yazık ki. MacOS'ta da Safari dışındaki browserları kullanmanız gerekli. Hangi ortamda ne derece iyi çalıştığını paylaşırsanız güzel olur. ;)