En Son İzlediğiniz Film? 🎞

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Vay Başımıza Gelenler + Köşe Kapmaca

VBG'yi 5. izleyişim falandı ama KK'den haberim yoktu.

Her iki film de 90 dakika boyunca yüz kaslarınızı ağrıtıyor. Devamlı bir gülümseme, sırıtma ve gülme, yer yer de kahkaha atma hâlindesiniz. Yeşilçam klasiği olarak samimiyet ve oyunculuk üst düzey. Senaryo da bazı küçük hatalar olsa bile görmezden gelinir. Gelmeyen de Recep İvedik izleyip, tarla eksin.

İkisine de 9.0/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet @Harunnn60 sonunda izledin :Z:Z:Z
yenilmezler-1-izle-917.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yenilmezler 1 (2012)

Ben marvel serisini beğenerek takip ediyorum, bu film beklentilerimdend e yüksek çıktı. Görsel anlamda mükemmel bir yapıt, aksiyon deseniz bir dakika duramassınız yerinizde oyunculuklar aynı şekilde her karakter sanki onun için doğmuş. O canavarların şehre saldırısı harikaydı o uzay araçları gibi şeylerin şehirde dolanması. savaş sahneleri beni benden aldı.

Gel geleli karakterlere.

Hulk iyi iş çıkarmış küçükken filmlerini izlemiştim burada da eğriti durmamış. Zaten baya güçlü özellike hooo hooo sesi çıkarınca gaze geliyorum :A

Kızıl kadın eh işte yani sesiini beğenmiyorum o kadının ama burada da normal.

Thor ve Kaptan America da oldukça iyilerdi. :A Kaptan Amerika sanki lider benim havalarında ama Iron Man öyle kolay kolay liderlik vermez :A

O okçu adamda TWD'den özenmişler sanırım .:A

Neyse Bayıldım filme. :D 6 karakterde iyi. :D aralarındaki çekişmeler de cabası . :F bu tarz flimler oyuncuları da güçlü karakterler olunca tadından yenmez :Z

@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yenilmezler 1 (2012)

Ben marvel serisini beğenerek takip ediyorum, bu film beklentilerimdend e yüksek çıktı. Görsel anlamda mükemmel bir yapıt, aksiyon deseniz bir dakika duramassınız yerinizde oyunculuklar aynı şekilde her karakter sanki onun için doğmuş. O canavarların şehre saldırısı harikaydı o uzay araçları gibi şeylerin şehirde dolanması. savaş sahneleri beni benden aldı.

Gel geleli karakterlere.

Hulk iyi iş çıkarmış küçükken filmlerini izlemiştim burada da eğriti durmamış. Zaten baya güçlü özellike hooo hooo sesi çıkarınca gaze geliyorum :A

Kızıl kadın eh işte yani sesiini beğenmiyorum o kadının ama burada da normal.

Thor ve Kaptan America da oldukça iyilerdi. :A Kaptan Amerika sanki lider benim havalarında ama Iron Man öyle kolay kolay liderlik vermez :A

O okçu adamda TWD'den özenmişler sanırım .:A

Neyse Bayıldım filme. :D 6 karakterde iyi. :D aralarındaki çekişmeler de cabası . :F bu tarz flimler oyuncuları da güçlü karakterler olunca tadından yenmez :Z

@Çiğdem-
Ahh keşke Marvel Defenderside şöyle yapabilseydi ama oranın ekibi böyle uyumlu olamadı malesef Mat ve Jessica dısındakıler ilgi görmedi ki :F

Bu filmin gerçekten bilim kurgusu çok yüksek ve hep uzay dizileri filmleri ilgimi çekmiştir bu dizidede uzay filmi izliyor gibisin :A Yenilmezler gemideyken şu Lokinin asası yüzünden birbirleriyle laf dalaşı etmeye başladılarya o sah ne çok komikti :F

Hulk Thor kavgasıda güzeldi :A Ironman ne diyor Lokiye bizde de Hulk var :F :F :F

Ve efsane sahne :F Ironman dönerciye gideriz lafını kendi uydurmuş yönetmende ayrıdan çekip filme eklemiş :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ahh keşke Marvel Defenderside şöyle yapabilseydi ama oranın ekibi böyle uyumlu olamadı malesef Mat ve Jessica dısındakıler ilgi görmedi ki :F

Bu filmin gerçekten bilim kurgusu çok yüksek ve hep uzay dizileri filmleri ilgimi çekmiştir bu dizidede uzay filmi izliyor gibisin :A Yenilmezler gemideyken şu Lokinin asası yüzünden birbirleriyle laf dalaşı etmeye başladılarya o sah ne çok komikti :F

Hulk Thor kavgasıda güzeldi :A Ironman ne diyor Lokiye bizde de Hulk var :F :F :F

Ve efsane sahne :F Ironman dönerciye gideriz lafını kendi uydurmuş yönetmende ayrıdan çekip filme eklemiş :A :A :A
The Defenders maalesef olmadı ya. :A Jessica ve Matt evet iyilerdi ama zenci ile diğer desterinin sevdiği çocuk olmamış yani :A Ekip ruhu olmayınca olmuyor :A

Marvel gerçekten kendini aşmış o şehir savaşı sahnleri harikaydı. :D X-men'i bilirsin savaş sahnleri tek bir yerde olur genellikle :D Bu filmde her yerde vardı. :Z

Dönerciye bittim ya. :D Acaba bizimkiler reklam parası ödediler mi merak ettim. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Defenders maalesef olmadı ya. :A Jessica ve Matt evet iyilerdi ama zenci ile diğer desterinin sevdiği çocuk olmamış yani :A Ekip ruhu olmayınca olmuyor :A

Marvel gerçekten kendini aşmış o şehir savaşı sahnleri harikaydı. :D X-men'i bilirsin savaş sahnleri tek bir yerde olur genellikle :D Bu filmde her yerde vardı. :Z

Dönerciye bittim ya. :D Acaba bizimkiler reklam parası ödediler mi merak ettim. :F
Aaa bilmem yabancılarda döner yiyormu diyenlere onlarda insan demişler yorumlarda biride türkmü acaba dönerci demiş :F :F :F

Thonese taa 2012 de gösteriyorlar yeni ortaya çıktı :F Şu film bittikten sonra müziklerin isimlerin arasına sonuna eklenen sahneleri bulmakta ayrı bir olay Marvelde var bu sanırım tek :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
yenilmezler-2.jpg

Aaa evet efsane kaldığı yerden devam ediyor @Harunnn60 :Z:Z:Z Şu yeni katılan ikizlerden erkek olan X mende koşucu oğlana , kız ise X mende senin mal kadına benziyorlardı :A :A :A

Aksiyonu yine ilk film kadar kuvvetli ama dramıda katarsak ilk filmden 1 tık iyi bile diyebiliriz şu sahnede ağladım :T

Şu sahne çok komikti Thor , Amerika kaldırıcak diye yüz ifadesi çok komikti :F

Vision renk kattı :A

İlk filmde Thor ve Hulk dövüşü güzeldi şimdide Ironman ile :F

Ve son olarak yine bu serininde düşmanı iyiydi yine bol savaş :Z

Ayrıca yine bölüm sonunda Thones göründü bunuda kaçırma @Harunnn60 :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben şöyle yarın uzun bir yorum yapacağım ama şimdiden çok beğendim onu söyleyeyim. :D @Çiğdem- x-mene benziyor dediğin Quiksilver zaten aynı kişi. O zamanlar Fox ve Marvel bu karakteri farklı oyuncularla kullandılar. O zamanlar anlaşma yapmışlardı her iki şirket bu karakteri kullandı. :F FOX'un ki daha popüler oldu zaten o daha çok sevildi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben şöyle yarın uzun bir yorum yapacağım ama şimdiden çok beğendim onu söyleyeyim. :D @Çiğdem- x-mene benziyor dediğin Quiksilver zaten aynı kişi. O zamanlar Fox ve Marvel bu karakteri farklı oyuncularla kullandılar. O zamanlar anlaşma yapmışlardı her iki şirket bu karakteri kullandı. :F FOX'un ki daha popüler oldu zaten o daha çok sevildi. :A
Ohaaa ordakı çocuk demek şuan öğrendim :eek::eek::eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tek bir karakteri 2 oyuncu canlandırmış işte anlaşma yapmışlar.
X-Men'de ki çocuğun sahneleri daha güzeldi bence :A Sence :A
Bende oyuncuları aynı diyorsun sandım :F Karakterinin benzer oldu belli cnm :A Bu seriyi bende yeni izledim şu kızıda senin kızıl saçlıya benzetmişler güçleri falan :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 64062

A Quiet Place

Değişik senaryosu ile ilgimi çeken bir film oldu. İlk başta biraz sıkılsamda son 45 dakika şahane açıldı. Zaten film 1.5 saat hızlıca geçti gitti.

İlk yarım saatlik bölümde aklımda kalan küçük çocuğu canavarın hızlıca kapmasiydi. O sırada başrol erkek oyuncu coşturmuş. Harika bir baba sahnesi izletti bana. Bayıldım bu adamın oyunculuğuna film boyunca zaten şahane oynadı. Bu yıl oscarı falan bu adama versinler.:X

Film doğum sahnesinde ki gerilimden itibaren beni git gide strese soktu. Saçım falan kabardı stresten o kadar gerildim. Harika anlar yaşattılar. Elinize sağlık. Son dönemde izlediğim en iyi gerilimdi ve bunda oyuncuların çok büyük etkisi var.

E. Blunt muhteşem bir performans çıkarmış. Ağlaması, doğurması ve özellikle final sahnesinde ki bu iş bende tatlım hareketiyle efsaneydi. Filmi yöneten yazan vs adammış. Oyunculuk harika ona bi şey diyemem ama çekimler beni çok etkilemedi. Biraz karanlık çekmiş. Bazı sahneler ev kamerasıyla çekilmiş gibiydi. Çok profesyonel olmamış.

Gelelim final sahnesine.
Çok karizmatik bir final sahnesiydi. Bir o kadarda mantıksız.
Bir sürü canavar ile baş edemezler. Hepsi öldü muhtemelen ama o canavarı öldürdüler yaa babalarının kanı yerde kalmadı. Çok mutlu oldum:X
Mantıksız olan kısım bir tüfek ile ölebilir canavarı niye bunca zaman dünyanın teknolojisi öldürmemiş. Acaba sesi algılayan sisteme o kız zarar verdiği için mi çabucak öldü
.ben tatmin olmadım o sahneden ama E. Blunt ve kız harika oynamış. Çok cooldu:X

İlginç bir deneyimdi. İzlenmesi gereken bir film.

8.5/10

Şu yorumları filmlerin konularına yapsana, boşuna mı açıyorum o kadar konuyu. :A