Fav10'dan 'Reyting Yayınları' Açıklaması!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anlamadım nasıl 2 hafta?

TRT yüzündendir. Hem ortak karara uyma dizilerini yayınla. Hem de Dirilişin reytinglerine tepki gelince yasakla. Oldu ne güzel dunya. Görüldüğü üzere diriliş operasyon:A @Çiğdem- şimdi herkes bu komploya çöekecek ohhh cnma değsin :A:A
21 Ocak'tan sonra yayınlanacaklar, hatta bazı dizilerin Ocak'ta olmayacağı da söyleniyor. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
hayalindeki erkek mı bu :A
gazetemag.com-icerde-3.jpg
Dpp7EK4X4AEvGkd.jpeg
Drk_k2jX0AYTuhV.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
inşallah 3 seni o sarı kedi pozisyonuna getirir de videoların internete düşer intihar edersin de kurtuluruz:A ya da cookies - özgür- maskeli den biri namus cinayeti de işleyebilir:A
Çağatay - Alperen - Aras beni o pozisyona getirdikten sonra yaşamak istemem ki zaten, yaşama amacım biter paşa paşa ölürüm :A Hayattan daha ne isterim ki :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diziler de @destere yi örnek alıyorlar bir kaybolup bir geliyorlar diyeyim de @Harunnn60 kızarıp bozarsın çatlasın kıskançlıktan:A :A :A :A @Forumdash @serhatt
Aaa Allah kahretmesin seni tövbe tövbe :F Bende bu @Harunnn60 niye gecenin bir yarısı kutlama konumda destere ile bize saldırıyor diyorum :F Hatta @Forumdash a suç buldum ve içimden dedimki @xemrexxx ilk defa ortalığı karıştıranda yok :A

Ama fitili sen ateşlemişsin meğerse bu emsajtan sonra olmuş herşey :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2 hafta daha yok. :(

Anlamadım nasıl 2 hafta?

TRT yüzündendir. Hem ortak karara uyma dizilerini yayınla. Hem de Dirilişin reytinglerine tepki gelince yasakla. Oldu ne güzel dunya. Görüldüğü üzere diriliş operasyon:A @Çiğdem- şimdi herkes bu komploya çöekecek ohhh cnma değsin :A:A
Aaa ben haftaya yok sonra başlayacak sanıyordum :( :( :( @xemrexxx @Harunnn60 @xBUGRAx @serhatt

Vlla şu durumu en iyi Çukur kullandı reytingler düşüyor insanlar kaçıyordu yaptılar sezon finali gibi bölüm 3-4 hafta beklenecek :A Bunalan insanlar şuan tekrardan deli gibi Çukur analizleri yapıp heyecanla bekliyorlar :A :A :A @sokak sanati @Sherlock @MEnes @MasacRE-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa Allah kahretmesin seni tövbe tövbe :F Bende bu @Harunnn60 niye gecenin bir yarısı kutlama konumda destere ile bize saldırıyor diyorum :F Hatta @Forumdash a suç buldum ve içimden dedimki @xemrexxx ilk defa ortalığı karıştıranda yok :A

Yok @Forumdash ve @xemrexxx bir şeyler biliyor ama anlayamadım açıkçası :F

Bir halt karıştırma sinirlendirme beni çiğdem :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061

Kiz @destere Sana siir yazmis çatlasın @Harunnn60 :A @Forumdash @serhatt @kerem @Dosi @vadikızı @DarkLegenD @MasacRE- @xBUGRAx @Maskeli Fedai @Aserat @Yiğitt @dreamy @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tam bunlara göre bi şiir olmuş :A İçi geçmişler :A
Yok @Forumdash ve @xemrexxx bir şeyler biliyor ama anlayamadım açıkçası :F

Bir halt karıştırma sinirlendirme beni çiğdem :A
Foto açılmadı bende neyseki :A :A :A

@Forumdash @xemrexxx Bildiği birşey yok seni kızdırmaya çalısıyorlar :A :A :A