Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Diriliş nalaka?

İstanbullu Gelin'in 3 reyting aldığı gerçeğini kabullenemiyorsan o senin sorunun hayatım. :A
Tatlım sistemde lider açık ara ATV ; yükselen yıldız RTE nin yakini öldü diye eğlence programı yayınlanmayan macun un TV 8 i yani Esma sultanima laf ederken RTE nin safına geçtin hayırlı olsun zaten @Harunnn60 dedesi de bahçeli ydu iyi anlaşirsiniz :A

Tatlım sistemde lider açık ara ATV ; yükselen yıldız RTE nin yakini öldü diye eğlence programı yayınlanmayan macun un TV 8 i yani Esma sultanima laf ederken RTE nin safına geçtin hayırlı olsun zaten @Harunnn60 dedesi de bahçeli ydu iyi anlaşirsiniz :A
Konuyu İG'den RTE'ci olduğumu iddiasına getiren seni kınıyorum. Bana RTE'cisin dediğin için diri diri yakılmalısın. :A

Konuyu İG'den RTE'ci olduğumu iddiasına getiren seni kınıyorum. Bana RTE'cisin dediğin için diri diri yakılmalısın. :A
Hayatim merkel teyzemin veliahtı kramp teyzem şimdiden anketlerde 1. Ayol sana en büyük golü atmışım 2000 km öteden RTE ci olsan nolacak:A Drkypk2XcAABg0A.jpeg

Son düzenleme:
Hayatim merkel teyzemin veliahtı kramp teyzem şimdiden anketlerde 1. Ayol sana en büyük gölü atmışım 2000 km öteden RTE ci olsan nolacak:A Ekli dosyayı görüntüle 63021
senin kramp teyzenin ahı gitmiş vahı kalmış bunca yıllık merkelde bile mihrap hala sağlam krampta ne minare ne mihrap var :)
5f98a6006a0c48d6.jpg

Kız sen 62 yi geçtin artık kim napsın sni, pörsümüş :A

O yaşta nasıl olursun acaba :A

biz hep 18 de kalacağımız için her asırda alıcımız çıkar mutlaka ama teklifleri herzamanki gibi reddederiz hogatha biz birbirimize yeteriz :)
@destere Söylemiş biz hep 18 kalmaya devam vampirler gibi gerçi onlar bile 30 a kadar yaşlanıyordu biz onlardanda ayrıcalıklıyız :A :A :A @xemrexxx @cookies

senin kramp teyzenin ahı gitmiş vahı kalmış bunca yıllık merkelde bile mihrap hala sağlam krampta ne minare ne mihrap var :)
5f98a6006a0c48d6.jpg

Şaka maka 27 di oldun :A @xemrexxx Doğru diyor bu yıl intihar krizleri geçirme :A

Ben daha çıtırım çok şükür :A
kraliçe kalesine dönüyor çigdemle kerem az ötede ağlayın :oley: :oley: @ozmoturk @Dosi @vadikızı @denizz19 @xBUGRAx @Aserat