En Son Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ay bir dakika ben @xBUGRAx'ten alıntı yaptığımı zannetmişim senden mi yapmışım. Geçen bölümü yarım yamalak izledim deyince sorayım dedim ama mesajlarınız alt alta olunca yanlışlıkla sana sormuşum. Benim kafa iyice gitti. 😱 Neyse senin durumu da öğrenmiş olduk en azından. Yorumunu bekliyorum. :D
Dayanamadım izledim ben :X Gulse döktürmüs yine Aaa bu kim bu kim!? :F

Şu SAK'ın oranları gördükçe Benim İçin Üzülmeye çok üzülüyorum. Bu kadar kaliteli bir dizi bunlardan daha az oran almamalıydı.

@Nikos okadar ratingleri paylasıyorum istedigin gibi gelirse sonuçlar harika veriyosun, istedigin gibi gelmezse olmamıs veriyosun benim suçum ne :F

Medyapım - FOX ruhu Bizim Hikaye'yi ipten aldı. Diğer kanallarda sürünsün dursun boşuna. :A

Acun Yemekteyiz'den kendisi umudu kesmiş elaleme çemkiriyor. :A Erken bitirip Eyvah Eyvah'ı vermek ne alaka yeni iş başlamıyorken. :A

Zuhal AB ve ABC1'de çok iyi tebrikler. :bhr:

Bir Zamanlar Çukurova yine harika Total 12,53 AB 10,85 ABC1 13,63 :Z

Atv, Salı - Çarşamba - Perşembe uçuyor adeta. Arka arkaya üç gün boyunca 8 reytingin altına inmiyorlar, muazzam bir başarı gerçekten. Şahin Tepesi’de muhtemelen Pazartesi veya Cuma yayınlanacak, o da tutarsa bu sezon zirvedeki kanal Atv olacaktır. Gündüz kuşağında da gayet iyi durumdalar zaten.

TOTAL
1. Bir Zamanlar Çukurova - 12,51 | ATV
4. Bizim Hikaye - 6,26 | Fox TV
5. Avlu - 5,64 | Star TV
13. Olanlar Oldu - 2,70 | TV8

AB
1. Bir Zamanlar Çukurova - 10,85 | ATV
4. Bizim Hikaye - 5,13 | Fox TV
5. Olanlar Oldu - 4,50 | TV8
6. Avlu - 4,42 | Star TV

Son düzenleme:
TOTAL
1. Bir Zamanlar Çukurova - 12,51 | ATV
4. Bizim Hikaye - 6,26 | Fox TV
5. Avlu - 5,64 | Star TV
13. Olanlar Oldu - 2,70 | TV8

AB
1. Bir Zamanlar Çukurova - 10,85 | ATV
4. Bizim Hikaye - 5,13 | Fox TV
5. Olanlar Oldu - 4,50 | TV8
6. Avlu - 4,42 | Star TV
@Billy Kane :A
Aslında bu mesajı 5 ekimde paylaşacaktım ama fırsat olmamıştı.
Buyur :A
20181019_115500.png