En Son Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ay başlamış yine laf sokmalar. Sorsan benden nefret eder ama laf atmadan da duramaz anlamak zor. Yine anlatayım diyeceğim ama bilmem anlar mısın. Maliyeti yüksek olduğu için Star'la para konusunda anlaşamayınca diziyi TV8 aldı. Yoksa transfer olmadan önce Star pt'de tekrarlarını yayınlıyordu ve reytingleri de günü için gayet iyiydi. Zaten bu sezon tanıtım çekilmemesi ve Şahin Tepesi'ni de ATV'ye kaptırması bunun kanıtı. Dizi birazcık düştü diye ortalığı velveleye vereceğimi zannediyorsun herhalde yazık. :A
İşte hep senin gibi Jet Sosyete varken o SAK denilen Total diziyi tercih edenler yüzünden. :A

Sen Anlat Karadeniz'e sağlam bir Total rakip gelmezse bu sezonda bu yerinde sayan senaryoyla bir sezon daha yakalar. Her hafta biri kaçırılıyor vuruluyor sonra yine kaçırılıyor :F Bu haftanın faili de Yiğit olacak. Halbuki Yiğit zaten kaçırılmıştı bence Saniye kaçırılmalıydı :F

Jet Sosyete kötü düşmüş bölüm güzeldi aslında ama şaşırdım. Haftaya toparlar. :D

Sen Anlat Karadeniz'e sağlam bir Total rakip gelmezse bu sezonda bu yerinde sayan senaryoyla bir sezon daha yakalar. Her hafta biri kaçırılıyor vuruluyor sonra yine kaçırılıyor :F Bu haftanın faili de Yiğit olacak. Halbuki Yiğit zaten kaçırılmıştı bence Saniye kaçırılmalıydı :F

Jet Sosyete kötü düşmüş bölüm güzeldi aslında ama şaşırdım. Haftaya toparlar. :D
Yeni senarist muazzam toparlamış gerçekten. Geçen sezon da böyle değil miydi bu dizi ne toparlaması. Başrol karakter vurulmuş yükselecekti illa. :A Bence Jet Sosyete'de Gizem vurulsun gelecek hafta. :A

Jet Sosyeteden daha komedi yorumlar var konuda. Karagül, Kırgın Çiçekler Aşk ve Mavi'de (yazarken kafam bulandı) sayısızca aynı olayları defalarca izleyip burda SAK'ı eleştirmekte ne bilim.

Yeni senarist muazzam toparlamış gerçekten. Geçen sezon da böyle değil miydi bu dizi ne toparlaması. Başrol karakter vurulmuş yükselecekti illa. :A Bence Jet Sosyete'de Gizem vurulsun gelecek hafta. :A
Hayır doğru alıntı. Aynı bölümde Gizem vurulur ve İlayda kaçırılırsa zirveyi alırız. :A

Jet sosyete 2 hafta sonra gün değiştirince yüzde yüz değişimi görmek için yaşıyorum :A

TOTAL
1. Sen Anlat Karadeniz - 14,80 | ATV
4. Diriliş Ertuğrul (tekrar) - 4,46 | TRT1
8. Çocuklar Duymasın - 3,55 | Kanal D
9. Yaparsın Aşkım - 3,41 | Fox TV
15. Jet Sosyete - 2,73 | TV8

AB
1. Sen Anlat Karadeniz - 9,06 | ATV
4. Jet Sosyete - 4,96 | TV8
5. Diriliş Ertuğrul (tekrar) - 3,88 | TRT1
6. Çocuklar Duymasın - 3,64 | Kanal D
10. Yaparsın Aşkım - 2,55 | Fox TV

Onur daha iyi günlerin bunlar, Esra seni de devireceğiz yine temelli :D
16 ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA FOX TV 17-10-2018 16:25:31 18:59:55 EGLENCE PROGRAMLARI 2.57 reyting 12.74

18 YEMEKTEYIZ TV8 17-10-2018 16:39:51 19:20:19 EGLENCE PROGRAMLARI 2.41 reyting 11.14

TOTAL
1. Sen Anlat Karadeniz - 14,80 | ATV
4. Diriliş Ertuğrul (tekrar) - 4,46 | TRT1
8. Çocuklar Duymasın - 3,55 | Kanal D
9. Yaparsın Aşkım - 3,41 | Fox TV
15. Jet Sosyete - 2,73 | TV8

AB
1. Sen Anlat Karadeniz - 9,06 | ATV
4. Jet Sosyete - 4,96 | TV8
5. Diriliş Ertuğrul (tekrar) - 3,88 | TRT1
6. Çocuklar Duymasın - 3,64 | Kanal D
10. Yaparsın Aşkım - 2,55 | Fox TV
Sen dün akşam Jet Sosyete'yi tamamen izledin değil mi. İçime kurt düşürdün durduk yere. :A

Ben akşam izleyemedim evde değildim yarın izlicem :bhr:
Ay bir dakika ben @xBUGRAx'ten alıntı yaptığımı zannetmişim senden mi yapmışım. Geçen bölümü yarım yamalak izledim deyince sorayım dedim ama mesajlarınız alt alta olunca yanlışlıkla sana sormuşum. Benim kafa iyice gitti. 😱 Neyse senin durumu da öğrenmiş olduk en azından. Yorumunu bekliyorum. :D

Ay bir dakika ben @xBUGRAx'ten alıntı yaptığımı zannetmişim senden mi yapmışım. Geçen bölümü yarım yamalak izledim deyince sorayım dedim ama mesajlarınız alt alta olunca yanlışlıkla sana sormuşum. Benim kafa iyice gitti. 😱 Neyse senin durumu da öğrenmiş olduk en azından. Yorumunu bekliyorum. :D

İzlemedim. :A