eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Aaa Ufak Tefek Ecünnüleri hallettik şimdi sıra sizde :A :A :A
Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-30-800x434.png

UTC'yi biz hallettik. Bizim gelişimi ile çöktü. Hafta tüm gruplarda 15 gelecek. Efsane bir bölüm geliyor.:Z

Benim oy bölme hakkım yoktu ama senin vardı. Sen @Çiğdem- ve @xemrexxx gibi biraz Sertab'a biraz Yalın'a puan verebilirdin :A Ben mecburen birini seçmek durumundaydım o yüzden @Maskeli Fedai beni anlayışla karşılayacaktır :A
zaten @Maskeli Fedai ile aramızda problem yok:) olanları çoktan unuttuk :) yarışma heyecanıyla saçmalamış olsada sözünü tutacaktır bizimle yeni diziye başlayacaktır diye düşünüyorum :)

@Çiğdem- orda ''ilk kez katılmasına rağmen şampiyon oldu derken seni tiye almış'' :) daha önce iki kez katılmasına rağmen bir fok alamadı derkende gerçekleri söylemiş:) durum bu kadar basit anlamayacak ne var :)
Hhaha 2 kez katılan Sertab :A Alamancıyı övdük Sertaba 1 şampiyonluk getirdi :A :A :A

ama hangi sezonun şampiyonu olduğunu belirtmemişsiniz :) bu şekilde olmamış sanki @kerem her sezonun şampiyonu gibi olmuş diğerlerine haksızlık olmuş :) @sokak sanati isyan eder şimdi :)

Benimki daha detaylı olmuştu. Bu baya üstün körü olmuş. MS AllStar yada 7. Sezon şampiyonu falan yazması daha iyiydi. Harf sayısı fazla en azından :A

Evet iyi koru @kerem gelecek sezon bana devrederken kırık çizik çatlak falan olmasın :A
la bir kez finale çıktın ordada @Maskeli Fedai gibi darmaduman olup ağır yaralı bir şekilde ikinciliği almıştın :) maskeli yine soğukkanlı karşıladı yenilgiyi sen üç ay foruma ayak basmadın :)

burda seni ateşe atmak zorundayım sıvadaşım başka çaresi yok:) maskeliye biraz sıva yapalımda dizilere dönsün bari :)

Benimki daha detaylı olmuştu. Bu baya üstün körü olmuş. MS AllStar yada 7. Sezon şampiyonu falan yazması daha iyiydi. Harf sayısı fazla en azından :A
ama dediğim şekilde düzeltilirse daha iyi olmazmı sekizinci sezonun dandik şampiyonu :) çok afili duruyor :)