eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Ablacım, çok destek olamasan da finalde beni çok mutlu ettin. O yüzden çok teşekkür ederim sanada. Finaldeki desteğin sayesinde oldu. :Z

:DSevdiğim şarkı gelince öyle oldu işte zorlandım tabii Herşey sensin de çok güzel şarkıydı bu şarkı önce çıkmış bir şarkı çokta sevdiğim için ağır bastı önceki yarıştığında da ben tam puan vermiştim unutursuna

thumbnail_484230.jpg

Hediyem yakışmış mı? :A @Çiğdem- @destere @sokak sanati @xemrexxx @serhatt @ozmoturk @dreamy @MayısKralı @Dosi @vadikızı @MasacRE- @MEnes @Aserat @xBUGRAx

Güzel olmuş kutlayalım atla sırtıma. :A:A

Sertab'ın en yüksek başarısı Çeyrek finaldi, ben yarı final, final derken Şampiyon yaptım kadını. Kadın'ı ben şaha kaldırdım asıl. :A

Neyse, çok teşekkür ederim. Oylarınla bana dedtek olduğun için. İlk sezonumuzda şampiyon olduk. Kütük beyimiz sağolsun. :Z:Z
O zaman Sıla vardır kesin rakip olarak :A Sen dua et de @Çiğdem- Sıla'yı yasakladı, yoksa ne yapsan fayda etmezdi ikincilik için yarışıyor olurdunuz hepiniz :A

O zaman Sıla vardır kesin rakip olarak :A Sen dua et de @Çiğdem- Sıla'yı yasakladı, yoksa ne yapsan fayda etmezdi ikincilik için yarışıyor olurdunuz hepiniz :A
O zaman Sıla da yoktu. İkinci yada üçüncü sezondu. :A

Sertab'ı hakettiği yere götürüp yarışmayı zirvede bırakıyorum. :Z

@Çiğdem- beni Jüri Başkanı yapar zaten. :A

Güzel olmuş şefimiz @sokak sanati 1 yıldır taşıyordu yeter ayoll ama yenisinide yaptırmaya para harcayamayız ondan söküp sana taktık sende zarar getirmeden koru diğer şampiyon belli olana kadar :A :A :A @xBUGRAx @serhatt @xemrexxx @Yiğitt @MasacRE- @destere @dreamy
hayat-bilgisi-amil-bey_1199666_m.jpg
Şampiyonluk etiketi diyorum cnm :F bazinga genelde etiket yapıştırmaya üşeniyor şanslısın vlla etiket alamayan şampiyon sayımız çok var :A :A :A
Tasarımı niye değişmedi? :T:
Bu çok sıkıcı duruyor. :A

@kerem tebrik ederim canım benim, Sertab bir ara gidiyor demiştim ama çok iyi yere geldi ve şampiyon oldu. Forum tarihine de adını yazdırdı böylece, tekrardan tebrikler. :bhr:

@Maskeli Fedai kardeşim sen de çok iyi geldin, forum zaten Yalın'ı seviyor. Finale kalmasına şaşırmadım, seni de tebrik ediyorum. :bhr:

Vee @Çiğdem- emeklerine sağlık, çok iyi bir iş çıkardın. Vallahi çok zor iş, asla yürütemem böyle bir etkinliği. Bize bu zevki tekrar yaşattığın için teşekkür ediyoruz. :bhr: :Z
Sende büyük renk katıyorsun cnm desteklerini zaten anlatmama gerek yok her şey için teşekkürler yine buluşuruz yakında :Z:Z:Z

O zaman Sıla da yoktu. İkinci yada üçüncü sezondu. :A

Sertab'ı hakettiği yere götürüp yarışmayı zirvede bırakıyorum. :Z

@Çiğdem- beni Jüri Başkanı yapar zaten. :A
O zaman senin beceriksiz kankan Harun batırmıştır ortalığı :A