eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

Maalesef biraz arızalı oluruz :D

Ben ilk yılımda çıkış yaptım, hatırlatırım. :A
Ama bu @serhatt ın da ödülü hak etmediği anlamına gelmez :A Sonuçta geçen yılın çıkış yapanları ödüllendirilecek, Serhat da geçen yıl açıldı :A

Bence kupayı beraber kaldırmanız gerekir :A

Ama bu @serhatt ın da ödülü hak etmediği anlamına gelmez :A Sonuçta geçen yılın çıkış yapanları ödüllendirilecek, Serhat da geçen yıl açıldı :A

@serhatt da bu yıl iyi bir çıkış yaptı, 2018'de fav10'a renk kattık. :D

Benim anlamadığım 4 yıl niye beklemiş? Forumun en güzel zamanlarında kayıt olmuş oysa ki. :A

@serhatt da bu yıl iyi bir çıkış yaptı, 2018'de fav10'a renk kattık. :D

Benim anlamadığım 4 yıl niye beklemiş? Forumun en güzel zamanlarında kayıt olmuş oysa ki. :A

Kayıtlı çoğu üye çok daha sonra aktif oldular bizde aktif oldukları dönemden itibaren sayıyoruz mesala @MasacRE- oda 2016 dan sonra açıldı böyle çok örnek var :A Kayıtlı süreyle dolu dolu yaşayan Bully ben vsyle bir kaç kişiler azınlığız forumda :A :A :A

Kayıtlı çoğu üye çok daha sonra aktif oldular bizde aktif oldukları dönemden itibaren sayıyoruz mesala @MasacRE- oda 2016 dan sonra açıldı böyle çok örnek var :A Kayıtlı süreyle dolu dolu yaşayan Bully ben vsyle bir kaç kişiler azınlığız forumda :A :A :A

O değilde şampiyon olunca en çok @Bully 'nin tepkisini merak ediyorum. İyi hırs yaptım. :Z

En çok onu göremeyeceğim için üzüleceğim. :A

Sertab'a elenme görüşümü belirtmek için hazır kıta bekliyor olacağım. :A Burayı geçer ama yarı finalde iptal :A
En yüksek final puanına sahip yarışmacıyım. Sana göre öyledir, herkes geçen hafta Vur Yüreğim'e tam puanları yapıştırırken sen 2 puan verdin. Hatırlatırım. :A

En yüksek final puanına sahip yarışmacıyım. Sana göre öyledir, herkes geçen hafta Vur Yüreğim'e tam puanları yapıştırırken sen 2 puan verdin. Hatırlatırım. :A
Çeneni çok çalıştırarak kurtardın, yoksa eleniyordun :A

Sertab'a elenme görüşümü belirtmek için hazır kıta bekliyor olacağım. :A Burayı geçer ama yarı finalde iptal :A

Hangi çok güçlü şarkılardan bahsediyor bu :A @Çiğdem-

Sanırım çeyrek finaldi en büyük başarısı Sertabın eğer yarıya kalırsa Alamancı iyi iş yapmış olacak :A

Şöyle bir bakıyorumda Sezen , Hande , Sia şampiyonlar hep elenmiş ve kalan 5 yarışmacıdan da tek şampiyon kalan @Yiğitt :A :A :A