eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çatla hiçbir zaman bir ben olamayacaksın :A

Herkes sen olmak istiyor zaten. Ozan seni banladı diye yerimde gözü var mesajı attın. Çiğdem diskalifiye etti diye bana oyun oynuyorlar çekemiyorlar dedin, herkesin sende gözü var canım.:bhr:
Sende gözü olanın gözü çıksın.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Herkes sen olmak istiyor zaten. Ozan seni banladı diye yerimde gözü var mesajı attın. Çiğdem diskalifiye etti diye bana oyun oynuyorlar çekemiyorlar dedin, herkesin sende gözü var canım.:bhr:
Sende gözü olanın gözü çıksın.:F
@denizz19 le birlikte fakirin tavuğu gibi tek tek yumurtluyorsunuz bu nasıl bir tartışmadır böyle aralıklı tartışırsanız hiç seyir zevki kalmıyor:) biraz daha aksiyon heyecan olması için yabancı diziler gibi tartışmayı kırk dakikaya sığdırın bari izlediğimize değsin :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@denizz19 le birlikte fakirin tavuğu gibi tek tek yumurtluyorsunuz bu nasıl bir tartışmadır böyle aralıklı tartışırsanız hiç seyir zevki kalmıyor:) biraz daha aksiyon heyecan olması için yabancı diziler gibi tartışmayı kırk dakikaya sığdırın bari izlediğimize değsin :)

Çiğdem haftayı uzun tutuyor. Kısa tutsa hemen yapsa bitirse bizde konu kapanacak çıkmadan tartışmayı biterelim deyip acele edeceğiz:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Çiğdem haftayı uzun tutuyor. Kısa tutsa hemen yapsa bitirse bizde konu kapanacak çıkmadan tartışmayı biterelim deyip acele edeceğiz:A
hogathaya soru sordumda cevabı gelmedi henüz bugün sonuçlar açıklanacakmı daha süremiz varmı yani :)
daha süremiz çoksa gece değerlendireyim şarkıları :)