eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir verme imkanı tanımasa @Çiğdem- le saç baş birbirimize girerdik zaten, senle alakası yok hiç kendi reklamını yapma boşluna :) hogatham beni kıramıyor ben desemki hogatha sunuculuğuda bana devret sen git evinde otur çekip gider ama demiyorum o kadar vijdansız değiliz yani kızın iyi niyetini suistimal edemem :):)

Ben biraz basit sezonda yarıştım o yüzden kaybettim. Ahmet güçlü sezonda iyi bile geldi. Birde yazın buraya yabancı seven gelmiyor hep senin gibi kışın geliyor. Onun etkisi de var:A
Arianada öyle oldu. İkisi de zaten benim kullanmadiklarim ile elendiler :A
Üye etkisi diyoruzya bu etkinin yabancı şarkıcılarda mutlaka işlemesi lazım :A :A :A

Bazen türklerde bile ortada görünmeyene ilgilenmiyor diye aşşağıya atıyorlar yabancı şarkıcı seçiyorsan konuda yatacaksın @sokak sanati çabası diğerlerinde yoktu yattıkları yerden oy gelecek diyorlar milletde bakıyor hem yabancılar hemde ortada yoklar zaten düşük vermeye adam arıyorlar tekmeyi attılar :A :A :A @MayısKralı @Ahmed

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben manken ölçülü kadınları sevmiyorum zaten. Kadın dediğin biraz etli olacak. :A

Fiona bu sezon diziden ayrılıyor, hemde final sezonundan hemen önce. İnsaflı biri olsaydı finale kadar oynayıp giderdi. Oradan kırdım notunu. :)
sen bişeyler kırmak için bahane arııyorsun umarım bacağını kırarsın alamancı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Bunu da kendine bağladı birkaç gün düzelmişsin sanmıştım ama görüyorum ki aynı tas aynı hamam vah vah :(
yakında papazı serbest bıraksınlar @sokak sanati papazı ben bıraktırdım türk abd ilişkilerinin önündeki engeli aştım diye gerine gerine dolaşır :)
çocuklar duymasında bir pilavcı amca vardı hanı herşeyi ilk kendisi buluyordu da sonra iş patlayıp gidiyordu o aklıma geldi birden :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Üye etkisi diyoruzya bu etkinin yabancı şarkıcılarda mutlaka işlemesi lazım :A :A :A

Bazen türklerde bile ortada görünmeyene ilgilenmiyor diye aşşağıya atıyorlar yabancı şarkıcı seçiyorsan konuda yatacaksın @sokak sanati çabası diğerlerinde yoktu yattıkları yerden oy gelecek diyorlar milletde bakıyor hem yabancılar hemde ortada yoklar zaten düşük vermeye adam arıyorlar tekmeyi attılar :A :A :A @MayısKralı @Ahmed

bende üye etkisi işlemiyor sevdiğim şarkıcı ve şarkılara sonuna kadar destek olurum :) önemli olan şarkıcının kendisi :)
ben olsam jüride ariana elenene kadar puanlamamda ilk üçte olurdu :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,689
Puanı
1,061
yakında papazı serbest bıraksınlar @sokak sanati papazı ben bıraktırdım türk abd ilişkilerinin önündeki engeli aştım diye gerine gerine dolaşır :)
çocuklar duymasında bir pilavcı amca vardı hanı herşeyi ilk kendisi buluyordu da sonra iş patlayıp gidiyordu o aklıma geldi birden :)
Hahahaha @sokak sanati kapak :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

1 sistemini ben getirdim seni tekrar ben yardımcım yaptım haddini bil:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
asıl şimdi anlaşamıyoruz yarışmacıyken ne güzel anlaşıyorduk şimdi ümüğünü sıkacağım @sokak sanati nın :) benim mesleğe geçiş yapmış çaylak, benim gibi obdusman bir jüri başkanına taktik öğretmeye çalışıyor hadsiz :)

Ben seni tekrar başkan yapmış kişiyim. Milli şefim saygı duyacaksın.:):)

Forum İstatistikleri

Konular
170,495
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin