eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta

2 kişi sönük kalmış diğer efsanelerin yanında , yoksa onlarda dinlediğim şarkılardır.

Serdar babaya gömmüş ama sen nasıl kaldırdın bunu:A

Ben de kullandım. Üçü dışında hepsi tam puan verilecek şarkılardı.

@destere de şarkımı çok beğenmiş zaten, en yüksek puanı verecek bana. :A

@MasacRE- ile @Maskeli Fedai de recabımı çok beğenecekler. :Z

@Çiğdem- algı yaratıyor arkadaşlar, hem bu 2010 yılı şarkısı. O zamanlar millet LGBT'den bi haberdi, yok denecek kadar azdı zaten. :A
recebe daha bakmadım ilk izlenimim berbat bir şarkı olduğu ikinci izlenimimde ilkinden farklı pek olmayacak gibi :)
ama sen hayal kurmaya devam et hayal güzel bişey :)

Ne o bundan önce @Maskeli Fedai ile masacrenin oylarını beğenmiyorum zaten onlar benim için öneml değil gibi konuşmuşsun, şimdi de bizim oylarımıza da ihtiyacın olduğunu hatırladın galiba bir dönüş yapmışsın :A
@kerem yandı bu hafta :) sertabın şarkısı şey şarkısıymış diyorlar :) anla işte benim dilim varmıyorda hogatha bişeyler söylemişti gbt li bişeydi :)

Hem @xemrexxx 'le gizlice sevişiyor, hende dilim varmıyor diyor, ven böyle yüzsüzlük görmedim. :A
valla dedikodulara pek aldırış etmem aslında ama @Çiğdem- sunucu olarak bişey söylüyorsa ciddi ciddi düşünmek lazım yani kız yalan söyleyecek bir kız değil şirret falan ama yalan söylemez :)
hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler senin bu haftaki şarkın çok dumanlı :)

valla dedikodulara pek aldırış etmem aslında ama @Çiğdem- sunucu olarak bişey söylüyorsa ciddi ciddi düşünmek lazım yani kız yalan söyleyecek bir kız değil şirret falan ama yalan söylemez :)
hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler senin bu haftaki şarkın çok dumanlı :)
@Çiğdem- senle tanışana kadar öyle değildi tabii, iftira atmayı senden öğrendi. Fiona'dan Shrek moduna geçti yani. :A