eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 11.Hafta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben şampiyon yaptım geçen sezon. İspat etti kendini Sia. :A
benim olmadığım zamana denk getirmişsindir :) ben olsam o kazulet şampiyon olamazdı :)

kliplerinde şempanze gibi bir kızı kullanıyor onun hatrına millet klibi izliyor şempanze olmasa bir kişi izlemez :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yine iyisin bak seni başkan yaptım. Milli Şefe yani bana şükür et. Yoksa ömür billah 1 veremeyecektin Hogethanın kurallarından dolayı. Yine kuralları tabuları yıktım.:A Sen başkan ol diğerlerini yardımcıların olsun. Bende format sahibi forman uzmanı vs görevlerle Milli Şef oluyorum.:D
bir verme imkanı tanımasa @Çiğdem- le saç baş birbirimize girerdik zaten, senle alakası yok hiç kendi reklamını yapma boşluna :) hogatham beni kıramıyor ben desemki hogatha sunuculuğuda bana devret sen git evinde otur çekip gider ama demiyorum o kadar vijdansız değiliz yani kızın iyi niyetini suistimal edemem :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Emmy Rossum'u tanımayan ölsün. :A

Oyunculuk olarak iyiydi de vücut olarak idare eder. Pek benlik değil. :A
ben vücudunuda seviyorum oyunculuğunuda seviyorum fionanın herşeyi dörtdörtlük :)
zaten huyunu suyunu sevdiğin kız dünyanın en güzel kızı haline gelir varsın manken ölçülerine sahip olmasın ki emmy nin vücududa şahane yani onada laf söyletmem :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
benim olmadığım zamana denk getirmişsindir :) ben olsam o kazulet şampiyon olamazdı :)

kliplerinde şempanze gibi bir kızı kullanıyor onun hatrına millet klibi izliyor şempanze olmasa bir kişi izlemez :)

bir verme imkanı tanımasa @Çiğdem- le saç baş birbirimize girerdik zaten, senle alakası yok hiç kendi reklamını yapma boşluna :) hogatham beni kıramıyor ben desemki hogatha sunuculuğuda bana devret sen git evinde otur çekip gider ama demiyorum o kadar vijdansız değiliz yani kızın iyi niyetini suistimal edemem :):)

Dilin elin ayağın kopsun:A
Sia'yı saha doğrusu beni seviyor forum. @denizz19 ile yarışsam onu bile şampiyon yaparım. Sayemde şampiyonluk görür:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Dilin elin ayağın kopsun:A
Sia'yı saha doğrusu beni seviyor forum. @denizz19 ile yarışsam onu bile şampiyon yaparım. Sayemde şampiyonluk görür:A
sia elenene kadar ahmede destek olsaydın bari:) madem siadan bir fok yok forum senin için oy veriyor? ahmede kastın neydi biraz el ataydın siaya bari çeyreği görseydi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sia elenene kadar ahmede destek olsaydın bari:) madem siadan bir fok yok forum senin için oy veriyor? ahmede kastın neydi biraz el ataydın siaya bari çeyreği görseydi :)

Ben biraz basit sezonda yarıştım o yüzden kaybettim. Ahmet güçlü sezonda iyi bile geldi. Birde yazın buraya yabancı seven gelmiyor hep senin gibi kışın geliyor. Onun etkisi de var:A
Arianada öyle oldu. İkisi de zaten benim kullanmadiklarim ile elendiler :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben biraz basit sezonda yarıştım o yüzden kaybettim. Ahmet güçlü sezonda iyi bile geldi. Birde yazın buraya yabancı seven gelmiyor hep senin gibi kışın geliyor. Onun etkisi de var:A
Arianada öyle oldu. İkisi de zaten benim kullanmadiklarim ile elendiler :A
arianayı kullanan şöförün ehliyeti sağlam değilmiş mayıs böcüğü batırmıştır kabahat onda :) ariananın elenişi berbat olmuş? şimdi yabancı olarak tek ariana kalsa yarışmada muhteşem bişey olurdu, her hafta yerli malı görmek insanı mallaştırıyor ariana şarttı yarışmaya :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bu sefer hiç içerik yok anlatımında :)
bu seferki yorumdan şüphelenmeye başladım :)
Evet şimdi yorumu okudum da sadece 1991 yılında başladı zenci herif demiş, sonra da dizi boyunca bir şeyler yaptı demiş başka da bir ayrıntı yok :A İlk sahneye bakıp kapatmış olabilir mi acaba? :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
ben vücudunuda seviyorum oyunculuğunuda seviyorum fionanın herşeyi dörtdörtlük :)
zaten huyunu suyunu sevdiğin kız dünyanın en güzel kızı haline gelir varsın manken ölçülerine sahip olmasın ki emmy nin vücududa şahane yani onada laf söyletmem :)
Ben manken ölçülü kadınları sevmiyorum zaten. Kadın dediğin biraz etli olacak. :A

Fiona bu sezon diziden ayrılıyor, hemde final sezonundan hemen önce. İnsaflı biri olsaydı finale kadar oynayıp giderdi. Oradan kırdım notunu. :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060