TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zonguldak'ımıza da bekleriz uiyyyy biuzzz misafur severuz daaaa. :A @Çiğdem- @Aserat Nasılım. :A

Ben bu çocukla kadını Instagramda epey takip etmiştim. :F

Boşver yerli ve milli olsalar yapmazlardı zaten. :A
Afferim cnm bir de hamsi seviyorsan tamamdır onunda taktiğini öğretmemiz lazım sana kuyruğundan tutup atacaksın ağzına :F Karadenizli olmanın püf noktası bu kemence şive diğerleri değil :A :A :A @xemrexxx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Şu 3 jüri şef neyin kafasını yaşıyor? Normal restoran mutfaklarında böyle bağırma ve böyle gıcık şefler yoktur. Neyin kafasını yaşıyorlar acaba? Bi havalar bi tavırlar, küçümseme kafası falan.
2 haftaya kalkar bu program.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu bölüm ilk bölüme göre çok daha iyi ve hareketli ilerliyor

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hayatımda izlediğim en itici jürileri olan program sanki tabakta fok var peçeteyle ağzından çıkarıyor... Bu kadar itici gıcık olmak zorunda değilsiniz... Zıkkım yiyin ya.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yarışma bayağı güzel olmuş da çok tartışma var yahu, biraz sakin olun. Survivor'da bu kadar kavga izlemedik. :D

Favorim Kırmızı Takım, daha gariban duruyorlar. Dün de Meltem'in yüzünden elendik sayılır. :T: Ezgi favorim, Hakan'ı da seviyorum. Uğur çok itici...

Hiç sevmediğim isim ise Mavi Takım'daki Murat. Her şeye atlıyor, biraz sakin ol abicim ya. Her şeye atlıyorsun. :D

Jüriler çok itici, aşırı saygısızca konuşuyorlar bence. Biraz daha üsluplu konuşup uyarsalar daha güzel olacak. Kendi kafalarına göre tribe giriyorlar falan...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yarışma bayağı güzel olmuş da çok tartışma var yahu, biraz sakin olun. Survivor'da bu kadar kavga izlemedik. :D

Favorim Kırmızı Takım, daha gariban duruyorlar. Dün de Meltem'in yüzünden elendik sayılır. :T: Ezgi favorim, Hakan'ı da seviyorum. Uğur çok itici...

Hiç sevmediğim isim ise Mavi Takım'daki Murat. Her şeye atlıyor, biraz sakin ol abicim ya. Her şeye atlıyorsun. :D

Jüriler çok itici, aşırı saygısızca konuşuyorlar bence. Biraz daha üsluplu konuşup uyarsalar daha güzel olacak. Kendi kafalarına göre tribe giriyorlar falan...
Çünkü Survivor'ın garanti izleyicisi var hiç kavga olmasa da izleyen çıkar. Ama bunun tutunmak için bol kaosa ihtiyacı var. Belki izleyicisi sabitlendikten sonra azalır dozu. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çünkü Survivor'ın garanti izleyicisi var hiç kavga olmasa da izleyen çıkar. Ama bunun tutunmak için bol kaosa ihtiyacı var. Belki izleyicisi sabitlendikten sonra azalır dozu. :A
Sen de izle hafta sonları, baya eğlenceli gidiyor. Şeflere ayar oluyorum biraz ama kaosu ayakta tutuyor. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Juriler kendini çok beğenmiş
bir süre daha iyi gider yarışma sonra çöker pat diye :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İlk bölümüne baktım da çok yapmacık geldi. Batuhan Piatti jüride olsaydı keşke.