'Kadın' Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | FOX - 2. Sezon

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
@Aserat çabuk olmamışı harikaya çevir :A
Yanlışlık yaptığını biliyorum. Bu kopyacı diziys sempati duyduğunu sanmıyorum :D

Bu arada bir sezon boyunca ha öğrenecek ha öğrenecek diye her hafta aynı sahneleri paylaştılar. Nekadarda sıkıcı. Bu sene iyi bir tokat yesinler Diğer dizlerden :Z
bende anlamadım niye diss atmış :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
UTC çakması kokuyor. :A Sezon boyunca geçtikleri diziye özenmişler fark-ı UTC. :A

UTC kalitesiyle döver bunu :A

@Aserat çabuk olmamışı harikaya çevir :A
Yanlışlık yaptığını biliyorum. Bu kopyacı diziys sempati duyduğunu sanmıyorum :D

Bu arada bir sezon boyunca ha öğrenecek ha öğrenecek diye her hafta aynı sahneleri paylaştılar. Nekadarda sıkıcı. Bu sene iyi bir tokat yesinler Diğer dizlerden :Z

bende anlamadım niye diss atmış :A
Kadın'a çakma dedim diye banada diss atmış :eek: kendisi en üstte çakma demiş zaten :F
Birisi onun hesabınımı ele geçirmiş :eek::eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kadın'a çakma dedim diye banada diss atmış :eek: kendisi en üstte çakma demiş zaten :F
Birisi onun hesabınımı ele geçirmiş :eek::eek:
@Aserat hemen bi açıklama bekliyorus :A
Ben de şu an fark ettim ve şu an şoktayım. :eek: :eek: @xBUGRAx veya @kerem hesabımı mı hack'ledi acaba. Ya da sana güldürdün attığımı zannederken diss atmış olabilirim. Yoksa bu dizinin aleyhine yazılmış mesajlara kesinlikle diss atmam. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Ben de şu an fark ettim ve şu an şoktayım. :eek: :eek: @xBUGRAx veya @kerem hesabımı mı hack'ledi acaba. Ya da sana güldürdün attığımı zannederken diss atmış olabilirim. Yoksa bu dizinin aleyhine yazılmış mesajlara kesinlikle diss atmam. :A
Bende şok oldum ama yine de sormadım,bile bile yapmayacağını biliyorum çünkü :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat hemen bi açıklama bekliyorus :A
Yani ikinci kez diss gelince bir acaba dedik Serhat ile :F
Keşke dissi geri çekmeseydin :F:F @serhatt inkini tek çekseydin iyi olurdu :F başka konuda telafi et :A Ver dissimi :bağır:Jet Sosyete'ye damarına basmak için dedim ama olgunlukla karşıladın :F