TVen Gelinim Forumda 7.Bölüm

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Canım benim ailem de zengin... Tokat'ın köklü ailelerinden. :A Domates işindeler. :A
Tahmin edeyim sabah akşam idare müdürü olmasıyla övünüp milletin evine, odasına, hediyelerine vb. zorla dadanan, bencil ve köylü kurnazı biriyle akrabasın. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx @Billy Kane iyi giriş yapmışsınız la tebrikler, bu performansı beklemezdim sizden :A

@Aserat @xBUGRAx @dreamy sonunda biriniz gidici gibisiniz, bakalım hanginiz yırtacak, kimin bir son sözü olacak :A @Çiğdem-

@mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim, süper bölüm olmuş, diyaloglarda da iyi güldüm :A
Gerçi şikede olabilir sonucta @xemrexxx @Billy Kane türk dizilerinde olan sahtekar dolandırıcı tiplemelerine uygun tipler :A :A :A Ama @xBUGRAx @dreamy gitsin diye ses etmiyoruz @sokak sanati ile :A :A :A @mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sağol Kaan'ım. :bhr: Birde iddiasız demiştiniz Emrelere. :A

Gerçi şikede olabilir sonucta @xemrexxx @Billy Kane türk dizilerinde olan sahtekar dolandırıcı tiplemelerine uygun tipler :A :A :A Ama @xBUGRAx @dreamy gitsin diye ses etmiyoruz @sokak sanati ile :A :A :A @mrt-06
Yanılmışım, iyi çıktı bu değişikler. :A Birbirlerinden haz etmemeleri işe yaradı gibi, zaten konsepte de uygun bu durum. :A

Bakalım eleme gecesinde neler olacak :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
@xemrexxx @Billy Kane iyi giriş yapmışsınız la tebrikler, bu performansı beklemezdim sizden :A

@Aserat @xBUGRAx @dreamy sonunda biriniz gidici gibisiniz, bakalım hanginiz yırtacak, kimin bir son sözü olacak :A @Çiğdem-

@mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim, süper bölüm olmuş, diyaloglarda da iyi güldüm :A
Elenmemeliyim, reytingi ben getiriyorum. :A
@mrt-06
Ben kaynanamla uğraşmaktan sizle mi yarışıyorum. :A Kalın @dreamy ile de görün gerçek yüzünü. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok başarılı bir bölüm diyaloglar çok çok iyidi:A
Emeğine sağlık @mrt-06 bu haftada çok iyi bir bölüm hazırlamışsın:D