eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 3.Hafta Sonuçları

tenor.gif

@Çiğdem- @Bully @sokak sanati @dreamy @ozmoturk @Maskeli Fedai :Z
Haftaya sen elenirken ben de böyle oynayacağım :A

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu

1.Puan Durumu
1 Gülşen 78
2 Hande Yener 73
3 Kenan 72

4 Ahmet Kaya 65
5 Sezen Aksu 63
6 Nazan Öncel 60

7 Yalın 59
8 Gülben Ergen 58
9 Sertab Erener 58
10 İrem Derici 58
11 Gökhan Türkmen 55
12 Zülfü Livaneli 54

13 Demet Akalın 41
14 Selda Bağcan 37

15 Mor ve Ötesi 24
16 Sia 24

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @dizi kolik @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu

1.Puan Durumu
1 Gülşen 78
2 Hande Yener 73
3 Kenan 72

4 Ahmet Kaya 65
5 Sezen Aksu 63
6 Nazan Öncel 60

7 Yalın 59
8 Gülben Ergen 58
9 Sertab Erener 58
10 İrem Derici 58
11 Gökhan Türkmen 55
12 Zülfü Livaneli 54

13 Demet Akalın 41
14 Selda Bağcan 37

15 Mor ve Ötesi 24
16 Sia 24

Hafif bayılmam geldi.. Gözüm final puanındaydı..

İkili Delilik de severim, listende var mı bilmem :D Seçenek çok sende bakalım elbet bir yerlerde buluşuruz :A
Var da hareketli seçerim sanırım haftaya, birkaç şarkı var recap süresini geçtiğinden kullanamıyorum :A Şinanay veya Yanmışım, Sönmüşüm Ben olabilir haftaya bu haftanın sonucuna bağlı olarak :X

Gülben'in şarkısı önceki haftalara göre zirvede, Hande iyi, Demet için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :A
Gülben zaten en meşhur şarkılarından biriyle gelmişte Hande'ye şaşırdım ben. Bundan çok daha iyi şarkıları var aslında bu şarkı bu kadar seviliyor muymuş ya :A

Fazla uykusuz kaldım herhalde ilk üçte olduğumu falan görüyorum, yatsam iyi olacak galiba. Böyle güzel şeyler benim başıma gelmez çünkü. :A

Nazan Öncel de ilk 6'da. Keşke böyle rüyalar gerçek olsa. :D