Sektör Şokta, TİAK 'Reyting' Yayınlarını Yasakladı!

O zaman mecbur forumun lokomotif konusunu değiştireceğiz. Bence izdivaç forumu olabiliriz. Neticede yıllardır birlikteyiz, tanıyoruz birbirimizi.

Ve böylece Fav10/FF'nin "reyting-dizi mekanı" dönemi biter. Artık yeni bir çağ başlıyor. İsmi ise "Parlak Çağ" @mrt-06 dediği gibi, artık tek yol bu. Forumun yaşam kaynağı, makara malzemesi. Bu çağın öncü üyeleri ise @serhatt @Yiğitt @sokak sanati @cookies @Billy Kane @Bully (parlaksın, artık) @Ahmed sen de parlaktın galiba. Bu çağın tek eksiği ise bir hoca. Evet, artık @bazinga nickli adminimizin yeni kullanıcı adı "@Haydar Dümen"dir.

Ve sonra gökyüzünden 'Etiket Tanrısı' iner ve gerekli üyelere bildirimler gider...

Patlamış mısırımı almaya gidiyorum.

Y6NO4E.gif

Ve böylece Fav10/FF'nin "reyting-dizi mekanı" dönemi biter. Artık yeni bir çağ başlıyor. İsmi ise "Parlak Çağ" @mrt-06 dediği gibi, artık tek yol bu. Forumun yaşam kaynağı, makara malzemesi. Bu çağın öncü üyeleri ise @serhatt @Yiğitt @sokak sanati @cookies @Billy Kane @Bully (parlaksın, artık) @Ahmed sen de parlaktın galiba. Bu çağın tek eksiği ise bir hoca. Evet, artık @bazinga nickli adminimizin yeni kullanıcı adı "@Haydar Dümen"dir.

Ve sonra gökyüzünden 'Etiket Tanrısı' iner ve gerekli üyelere bildirimler gider...

Y6NO4E.gif
Sende parlak takımına katılmaya ne dersin :A Katılmayanlar forumdan atılacak :F

Y6NO4E.gif
@Ahmed parlak mısın 😱 Neden bana kendini göstermedin

05142b2a-c307-4cd9-9113-07c2398956e0.jpg

Televizyon İzleme Araştırmaları A.Ş. (TİAK), çok konuşulacak bir karara imza attı!

TİAK, gazetelere yolladığı reyting tablolarının internet sitelerinde yayınlanmasını yasakladı. TİAK'ın böyle bir mahkeme kararı aldırması, sektörde tepkiyle karşılandı. Artık reyting verileri, internet sitelerinde yayınlanmayacak.​
olamaz böyle bir şey 6 yıldır takip ediyorum

Gidin dövizle uğraşın, işiniz gücünüz varolan sistemin bile içine etmek.

Forum İstatistikleri

Konular
171,581
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc