Sektör Şokta, TİAK 'Reyting' Yayınlarını Yasakladı!

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
O zaman mecbur forumun lokomotif konusunu değiştireceğiz. Bence izdivaç forumu olabiliriz. Neticede yıllardır birlikteyiz, tanıyoruz birbirimizi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ve böylece Fav10/FF'nin "reyting-dizi mekanı" dönemi biter. Artık yeni bir çağ başlıyor. İsmi ise "Parlak Çağ" @mrt-06 dediği gibi, artık tek yol bu. Forumun yaşam kaynağı, makara malzemesi. Bu çağın öncü üyeleri ise @serhatt @Yiğitt @sokak sanati @cookies @Billy Kane @Bully (parlaksın, artık) @Ahmed sen de parlaktın galiba. Bu çağın tek eksiği ise bir hoca. Evet, artık @bazinga nickli adminimizin yeni kullanıcı adı "@Haydar Dümen"dir.

Ve sonra gökyüzünden 'Etiket Tanrısı' iner ve gerekli üyelere bildirimler gider...

Patlamış mısırımı almaya gidiyorum.

Y6NO4E.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,077
Puanı
1,060
Ve böylece Fav10/FF'nin "reyting-dizi mekanı" dönemi biter. Artık yeni bir çağ başlıyor. İsmi ise "Parlak Çağ" @mrt-06 dediği gibi, artık tek yol bu. Forumun yaşam kaynağı, makara malzemesi. Bu çağın öncü üyeleri ise @serhatt @Yiğitt @sokak sanati @cookies @Billy Kane @Bully (parlaksın, artık) @Ahmed sen de parlaktın galiba. Bu çağın tek eksiği ise bir hoca. Evet, artık @bazinga nickli adminimizin yeni kullanıcı adı "@Haydar Dümen"dir.

Ve sonra gökyüzünden 'Etiket Tanrısı' iner ve gerekli üyelere bildirimler gider...

Y6NO4E.gif
Sende parlak takımına katılmaya ne dersin :A Katılmayanlar forumdan atılacak :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060

Y6NO4E.gif
@Ahmed parlak mısın :eek: Neden bana kendini göstermedin

Reaksiyon puanı
42
Puanı
29
05142b2a-c307-4cd9-9113-07c2398956e0.jpg

Televizyon İzleme Araştırmaları A.Ş. (TİAK), çok konuşulacak bir karara imza attı!

TİAK, gazetelere yolladığı reyting tablolarının internet sitelerinde yayınlanmasını yasakladı. TİAK'ın böyle bir mahkeme kararı aldırması, sektörde tepkiyle karşılandı. Artık reyting verileri, internet sitelerinde yayınlanmayacak.​
olamaz böyle bir şey 6 yıldır takip ediyorum

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Gidin dövizle uğraşın, işiniz gücünüz varolan sistemin bile içine etmek.