eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

@mrt-06 @Yiğitt de köydeler zaten hepimiz ağustosa hazır oluyoruz ama aklımda bir başka bir program var MS e hazırlık öncesi @mrt-06 kanalında yapacam yaparsam :A @Aserat

Sen köye gidince fısıltı gazetesine 1-2 haber salacagim. Yarışmacılar beklemek istemiyor program acil başlasın diyorlar diyecek fısıltı gazatesi ve kapıların arkasında benim program başlatmak yönünde baskılar olacak. Bende halkı kırmamak için başlatacağım programı :A

Sen köye gidince fısıltı gazetesine 1-2 haber salacagim. Yarışmacılar beklemek istemiyor program acil başlasın diyorlar diyecek fısıltı gazatesi ve kapıların arkasında benim program başlatmak yönünde baskılar olacak. Bende halkı kırmamak için başlatacağım programı :A
Bu kadar köylü nasıl bir araya gelmişiz ayol. :A
Aaa bu @sokak sanati ni başkanlıtka kesmedi yarışmayı ele geçiricek ayoll 😱😱😱

Ben eski sunucuyum hatta ben kabul etmediğim için sana kaldı program hadsiz istersek geri alırız :A
Yalnız Cengo sana bırakıp sonra alacam demiyordu final turlarına yakın hep sana bırakıp gidiyordu sezonları sen tamamlıyordun :F Gelir gelmez ilk işin gariban beni elemek oluyordu Çeyrekten önce Mustimi eleyip finalde Burcuyu sunuculun batsın ayoll :( :( :(

Bana hepsi güzel geliyor. :A İlk albümünden itibaren boş şarkısı yok kadının çalıştığı isimler zirve idol ya. :A
Aaa her beğendiğinide koyma tabi sor fikir danış oy verenlerin zevki biraz tuhaf zaten oylama aşamasında görüceksin kafayı sende yersin :A :A :A @sokak sanati