eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

Uçacaksın ile elenmiş tövbeler olsun. 😱
Hiç şansın yok zaten Dizikolikte farkedip strateji yapmadan ilerlemişti bi müddet sonra ve sadece iyi şarkıları kullanmıştı :A
Uçacaksını bende dahil şu bahaneyle düşük vermiştik çocukken daha güzel geliyordu şuan bu şarkı kulağımıza farklı geliyor demiştik dizikolik farklı versionmu bulmuş artık bilmiyorum ama gerçekten kötü geliyordu kulağımıza çocukken dinledimiz şarkı gibi değildi :A :A :A

Uçacaksını bende dahil şu bahaneyle düşük vermiştik çocukken daha güzel geliyordu şuan bu şarkı kulağımıza farklı geliyor demiştik dizikolik farklı versionmu bulmuş artık bilmiyorum ama gerçekten kötü geliyordu kulağımıza çocukken dinledimiz şarkı gibi değildi :A :A :A

Zaten iyi şarkıları kullanıp elenecegim diyordu :A

Biz daha hareketli söylüyoruz ama evet kayıtta çok hareketli değildi eledim o şarkıyı. :A