eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

Aaa bilmem bir kel kafalı herif ile geliyordu tekmeyi yiyip gitmişti :A :A :A @MasacRE-

Ama Feridun ile final gördü en büyük başarısı o :A

Bu şarkıyla girseydi yarışmaya, büyük ihtimalle tur atlardı.

@MasacRE-
4-5 hafta ilerlemiştim, zaten beklentisiz bir şekilde girmiştim yarışmaya :A Bunu kalsaydım sonlarda kullanırdım ilk haftalarda harcanacak şarkı değil. Elendiğim şarkı da Eurovision şarkısıydı ayrıca, orada da yarı finalde elenmişti burada da sağlam fark yedi uğursuz şarkı :A

4-5 hafta ilerlemiştim, zaten beklentisiz bir şekilde girmiştim yarışmaya :A Bunu kalsaydım sonlarda kullanırdım ilk haftalarda harcanacak şarkı değil. Elendiğim şarkı da Eurovision şarkısıydı ayrıca, orada da yarı finalde elenmişti burada da sağlam fark yedi uğursuz şarkı :A
Forum zaten yabancıya uzaylı görmüş gibi bakıyor sende başarısız olan yabancı şarkıyı kullanıyorsun ayoll ohh olmuş sana :A :A :A @Arslan Bey

Yakarım forumu acı dilimle. :A:A

8b53a7df8cc084c7e1abcc283c4de627.jpg
Oğuzhan ile olan düeti var sadece telefonumda o güzel. :A
Şansına Mustimle barıştırdı Acun bunları yarışması için yoksa ilk haftadan şutlardım ayoll :A :A :A

Canım yılan sevmiyorum ben niye izlliim seni:F
@sokak sanati gardaşım yumoş ittifakına dahil değildir :A İftira atmayın :F
Ohaa ben @xemrexxx den şüphelenmiştim 😱😱😱

@sokak sanati zaten dün biraz fazla yakınlık gösteriyordu Atacana anlamam lazımdı ayoll :A :A :A @Yiğitt

Muhtemelen bu sezon ikimizin arası bozulacak. Belki de tüm suç senin zevksizliğindir. Bir ihtimal @Çiğdem- ikimizin kusursuz ilerleyen arkadaşlığını bozmak istiyor. Gel beraber buna fırsat vermeyelim, bana her hafta tam puan yapıştır.

Birkaç şarkın güzel sadece. :A

Az ötede oyna ve 2. Haftaya kalabilmek için dua et
@DarkLegenD Bana iftira atmasaydı onu savunucaktım ama beter olsun ayoll Maskeli ecünnüye gösterin gününü :A :A :A