mrt-06 Depresyona Girdi!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bir Defamı denk geldin bir daha denk gelirsen o kişi olduğunu anlar mısın,bu arada üniversitede mi karşılaştın:A
Anlarım anlarım her gün unutmamak için canlandırıyorum kafamda. Birde robot resmini çizdim. :F @xBUGRAx @Çiğdem-

Yok şehir kütüphanesinde görmüştüm okul olsa çok daha kolaydı işim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harika o zaman Maviş Gözlü Kız arama ekibini kuralım bu kriterlerdeki kızları gördüğünüzde foto çekip bana atın @denizz19 @DarkLegenD siz İstanbul ekibi olun.

@MasacRE- @BesaleT siz İzmir arama ekibi olun. @Çiğdem- sen de tüm karadeniz. :A
Geçen gün alış veriş merkezine gitmiştik profiline uyan birisini görmüştüm gözlerinden
:A :A :A @xemrexxx @Yiğitt
image-9.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok okuyordu kütüphanede gördüm diyorum, üniversite grubunda. :A
Böyle hikayeler görüyorum arada sosyal medyada, onedioda falan paylaşıyorlar :A İşte şurada gördüğüm şu şu özelliklerdeki kız diye arıyorlar bütün sosyal medya seferber oluyor bulunuyor kız ve kızın sevgilisi olduğu çıkıyor ortaya :A Seninki de öyle olmasın sonra bak sonu hüsran olur boşver o kızı unut sen :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Böyle hikayeler görüyorum arada sosyal medyada, onedioda falan paylaşıyorlar :A İşte şurada gördüğüm şu şu özelliklerdeki kız diye arıyorlar bütün sosyal medya seferber oluyor bulunuyor kız ve kızın sevgilisi olduğu çıkıyor ortaya :A Seninki de öyle olmasın sonra bak sonu hüsran olur boşver o kızı unut sen :A
Sevgilisi varsa da ayırırız anam biz Unutma Beni izleyerek büyüdük. :F @xBUGRAx

Ayrıca ben bulacağıma inanıyorum bence kaderim o benim, eminim hissediyırum. :oops: