mrt-06 Depresyona Girdi!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
IMG_0301.JPG
Forumun sevilen üyesi @mrt-06 depresyona girdi. Tam 12 Haziran'dan beri arayışına devam eden ve aşkı için cebelleşen @mrt-06 bugün itibariyle depresyon seviyesini arttırdı. Sebep neydi peki? Beyaz tenli, mavi gözlü kızdı sebep.

Peki bulabilecek miydi o dalgalı saçlı kızı? Yoksa yıllarca hüküm giyip aşka kapatacak mıydı kalbini? Tüm bu soruların cevabı meçhule giden gemiden sonra!!!

İşte Atacan'ın son hali üstte görebilirsiniz. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hahaha kahkaha attım. :F @denizz19

Bu daha foruma yansıttığım sadece buz dağının ufak kısmı, iki haftadır deliye döndüm. :( Samanlıkta iğne aramaya döndü olay...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yarana merhem olayım dedim :A İnşallah bulursun da teklif edersin orada yaşasaydım sana yardım ederdim arama konusunda :D
Sağol Denizim. :D Bak çok tuhaf bir şey var senin anket konundu bu kızı görmeden bir gece öncesi @MEnes kriterlerindeki kızı yazmıştı işte mavi gözlü siyah saçlı falan ben de demiştim ki hayatta mavi göz olmaz benim yeşil göz takıntım var ve kıvırcık saç sevmem demiştim,ertesi sabah bu kızı gördüm vuruldum resmen. Öyle büyük laflar ettim ki ertesi gün o istemediğim kriterlerdeki mavi gözlü kıvırcık saçlı insana aşık oldum. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sağol Denizim. :D Bak çok tuhaf bir şey var senin anket konundu bu kızı görmeden bir gece öncesi @MEnes kriterlerindeki kızı yazmıştı işte mavi gözlü siyah saçlı falan ben de demiştim ki hayatta mavi göz olmaz benim yeşil göz takıntım var ve kıvırcık saç sevmem demiştim,ertesi sabah bu kızı gördüm vuruldum resmen. Öyle büyük laflar ettim ki ertesi gün o istemediğim kriterlerdeki insana aşık oldum. :D
Demek ki neymiş büyük baston yiyecen büyük laf etmeyecen :F