TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
@mrt-06 neden o gömleği giymedin?:T Bize bi süpriz yapsaydın ya :A O Tarz Sendin:A @XanTier
Ayrıca o blurladiğin çarşaf/nevresim takımının çiçeklerini görmek istiyorum :A (Video olayın iyi olmuş neden özçekim yaparak konuşmadın ki:X Olmayan manzaralar arkanda kalsaydı :F (bakanlık vs..))

Bu arada bana eleştiri yapan arkadaşa sadece tşk ederim:) Teşekkür ediyorum çünkü önceki itiraflara nazaran nezaket dilini kullanmış:) Bu çizgilerde mesajlar/eleştiriler gelirse her zaman aklımın köşesinde olacaktır eleştirilerin:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,496
Puanı
1,061
Bizi savunman lazım o zaman, 4-5 itiraf bize yapılmış. :A
Sinirini öyle çıkarmış işte arkadaş. :A
Bu işe de bi el atmak lazım. Milleti karalamak bu kadar kolay olmamalı. Çamur at izi kalsın olmaz ki. Bence 1 üye başka üye(veya üye grubu) hakkında sadece 1 itiraf yapabilsin. Fazla yapınca da sormadan birleştirilmeli. @Ahmed @mrt-06 @Aserat

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
@mrt-06 neden o gömleği giymedin?:T Bize bi süpriz yapsaydın ya :A O Tarz Sendin:A @XanTier
Ayrıca o blurladiğin çarşaf/nevresim takımının çiçeklerini görmek istiyorum :A (Video olayın iyi olmuş neden özçekim yaparak konuşmadın ki:X Olmayan manzaralar arkanda kalsaydı :F (bakanlık vs..))

Bu arada bana eleştiri yapan arkadaşa sadece tşk ederim:) Teşekkür ediyorum çünkü önceki itiraflara nazaran nezaket dilini kullanmış:) Bu çizgilerde mesajlar/eleştiriler gelirse her zaman aklımın köşesinde olacaktır eleştirilerin:)
Sansür üstüne sansür kattım ki çiçekler silinsin diye. Yine mi anlaşıldı. :eek: :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tamam. Detaylı analizler bekliyorum. :A Hayırlı iftarlar olsun. :D

@vadikızı ablam sağolsun beklentileri öyle yükseltti ki millet Brad Pitt bekliyordu. :F
Aa baya uzun yazmıştım daha detaymı istiyon :A
Tamam tamam yaparım :A
Iftara daha 1 saat var ve sizin saatle gece 1 civarı yazarım inşallah :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Bu işe de bi el atmak lazım. Milleti karalamak bu kadar kolay olmamalı. Çamur at izi kalsın olmaz ki. Bence 1 üye başka üye(veya üye grubu) hakkında sadece 1 itiraf yapabilsin. Fazla yapınca da sormadan birleştirilmeli. @Ahmed @mrt-06 @Aserat
Ben emekliyim karışmam. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Tipim hayal ettiğin gibi çıktı mı bu arada. Sen beni nasıl hayal ediyordun. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Co adminler yakında bu şahıs hakkında toplantı yapacak, yönetime sunacak ve kalıcı olarak sorunu halledeceğiz inşallah. Sen de var mısın @DiziTutkunu ?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
Co adminler yakında bu şahıs hakkında toplantı yapacak, yönetime sunacak ve kalıcı olarak sorunu halledeceğiz inşallah. Sen de var mısın @DiziTutkunu ?
neye var mıyım. forumdan silme mi üyelikten? :) özgürce itiraflarımı yolladım herkesinki gibi :) ayrıca banla olur şimdi banla ceza ver benim içiim rahat. :) @Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,062
Puanı
1,060
Ayy bana ne kadar düşman varmış mesaj kasıyor demişsiniz,ben kendi kendime konuşmuyorum beni etiketliyorlar bende cevap veriyorum konular uzuyor gidiyor ben tek başıma bi halt yapmıyorum,haftalık mesajda da zirve falan umrumda değil alın zirvenizi başınıza çalın.Benim mesajlarım zaten goygoy mesajlar kalite arayanın kendi aptaldır.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
Kendisi kopya konu açmaktan ve ben konularını silmekten yoruldum. Kaç kere uyardık, artık banlayalım diyorduk en son. :A @DiziTutkunu ne diyorsun buna kardeş?
banlarsan keyfin bilir ne yapayım yanibanlama mı diyeyim bendn sana teklif direk sil üyeliğimi madem hep dedim bunu :) neyse iyi günler :) özgürce itiraf sorun olamaz notumdr :)