19-25 Mart 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tabi senin Whatsapp'in de yoktur şimdi :A
Yeni telefonu bile yeni geçmişti elime özellikleri olmayan bir külüstürü kullanıyordum 10 yıldır eski kafalıyım o konularda :A :A :A

@Harunnn60 5 de yatınca kızıyor 5 olmadan kaçayım hadi cicili bicili rüyalar :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa benim forum dısında başka yerlerde bağlantım yok bir face var oda aklıma estikçe uğruyorum bazen oradan iletişim kuruyoruz Harun ile özellikle foruma ara verdiği zaman
:A :A :A
Kız facede çanak okey oynadığın zamanları unuttun sanırım :A :A

Forum bu haldeyken biraz zor toparlar. :A
Hem Harun az ve öz konuşur, sizin gibi geveze değildir:A
Ya işte böyle arkadaş olunur bee.:Z:bhr:
@Çiğdem- @destere @xemrexxx @Forumdash bakın biraz Kerem'e örnek alın :A Nasıl koruyor kolluyor özellikle destere sen örnek al :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,192
Puanı
1,060
@eskici 9 mesaj az yazsaydında kol kola olsaydık :A Ensende olduğumu hissetmiştim, dedim zaten :A
@kerem hiç deyinmemiş :eek: Bana euro teklifinde bulundu eskiciyi geç dedi, bende yok eskici bana 3. ol dedi onun sözünden çıkamam deyip red ettim para teklifini :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
@eskici 9 mesaj az yazsaydında kol kola olsaydık :A Ensende olduğumu hissetmiştim, dedim zaten :A
@kerem hiç deyinmemiş :eek: Bana euro teklifinde bulundu eskiciyi geç dedi, bende yok eskici bana 3. ol dedi onun sözünden çıkamam deyip red ettim para teklifini :A
Mobilde olduğum için şuan yeni gördüm. 10 mesaj daha atsaydın @eskici yi geçiyordun bak, tüh ramak kala kaybettin parayı. :A:A Bu da senin şanssızlığın herhalde. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz ne ara yazıyorsunuz bu kadar mesajı anlam veremiyorum doğrusu. :eek: @Çiğdem- @eskici

Tebrikler canlarim, ben klasik topallana topallana gidiyorum. :A

@Çiğdem- yılanı kesin şike yapıyor :A:A:A:A

Kız facede çanak okey oynadığın zamanları unuttun sanırım :A :A

Ya işte böyle arkadaş olunur bee.:Z:bhr:
@Çiğdem- @destere @xemrexxx @Forumdash bakın biraz Kerem'e örnek alın :A Nasıl koruyor kolluyor özellikle destere sen örnek al :A :A
Aaa şike falan yok @serhatt bey :A :A :A kıskanc @kerem ile @eskici de şike diyorlardı ama alın teri ayoll :A @Yiğitt Gibi tebrik edin :F

Foruma geldikten sonra bıraktım Faceyi de zaten herkes Twettera ısngrama falan kaçtı @Harunnn60 :F Ama çok uzun zamandır oynamıyorum bir ara okey atalım :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,401
Puanı
1,060