Kraliçe Çiğdem'in Forumda 4.Yılı (Tacı Takılıyor)

hediye olarak jensen bekliyordur şimdi, hediye bir türlü gelmeyince hayal kırıklığına uğrayıp uyumaya gitti :)

sincap harika ama sandalye hediyesi gözlerimizi bozuyor :)
Taç takıcağız sus bakayım. :bağır: :A:A
Bu çok güzel olmuş özellikle :bhr::bhr::bhr: @Harunnn60

@destere şöyle bir şey alamadı 4 yıldır :A :A :A
NO6jqP.gif

Yaşlandı artık destere :A Her şeyi geçn anlıyor her şeye geç uyguluyor filan :( güldürmüyor da. :( nerede o eski destereler...
dondu kaldı hogatha bişey yazdığınıda sanmıyorum :)
hayal kırıklığına uğradı tabiki benden hediye beklerken pis düşmanlardan hediye geldi kim olsa kahrolur :)
Hahah benim kutlama konumda bile destereye laf sokacak bir şey buldunya bravo cnm
:A :A :A

Ahhh çok tatlılar gerçekten , Deniz babası olarak Emir i seçmişti zaten , babamı vermem repliği hala kulaklarımda @sokak sanati :bhr::bhr::bhr:

Çok tşşk cnm Sincap ve Mustim hayat anlamalrım tabikide @vadikızı :bhr::bhr::bhr:

Tşşkler @Forumdash ilk geldiğim gün senle konuşmuştuk Supernaturala nasıl konu olamz diye açtırmıştık zaman ne çabuk geçiyor :( :( :(
bir kahve hatrı gibi hiç unutulmayacak bir anı :bhr:

bunumu beğendin :)

bu bir itiraftır, zaten gaganın konusundaki tek olumlu taraf bu kısmıydı :) diğer yerler batık :)

ne içirdi destere sana :A

Tacını geri alacağım ama bak.:ppp:
Aaa nasıl yani Harun kendi yapmamış mı 😱 Anlamayalım diyede hızlı resime yükleyip koymuş 😱😱😱

bir kahve hatrı gibi hiç unutulmayacak bir anı :bhr:
forumun dibine dinamit o gün konmuş desene :) o gün bugündür süper portakaldan kurtulmaya çalışıyoruz :)

Ben yaptım diye bir şey demedim. :) Neyse kıymetimi anlamıyorsunuz siz hiç..
batırmışsın la çık git konudan :) hem kim çağırdıki seni gül gibi konuyu rezil etmişsin birde kırkızlık yapıyorsun gugıl amcadan rezalet resmen :)

Artık keyif vermiyor sanırım babam eskisi gibi izlemiyor artık komedi şovu sanırım akldırmışlar formattan :A
Ahmet Çakar artık rüya, anı, hikaye anlatırsa komedi olur ama onun dışında bu komediyi devam ettirip üstüne bir şey koyacak adam yok, en fazla stüdyo kahkahalara boğulur o kadar. Yani, evet komedi iyice azaldı.