TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

Valla kraliçelere yakışır bir jest olmuş :bhr: Şarkı da güzel Shakira da :A @destere anladı beni :A

Beni kırmamış olmandan ötürü ne diyeceğimi bilemedim :A :bhr:

@S.G.A.T. @dreamy şarkı aynı olmamak koşuluyla aynı sanatçıdan devam da edebilirsin farklı kişiye yönele de bilirsin :D

Ama muhtemelen farklı kişiler seçersiniz çünkü sonuç açıklanırken haftaya ne olsun diye size soracam , örneğin 90 lar ,en yeniler , youtube da 100 milyon üzeri izlenmeye sahip gibi yada başka başka şeyler sunup ankete göre ayarlayacam :D
boğaz köprüsünden atlayabilirsin bişey demene gerek yok :)

ilk hafta herkes bomba gibi gelmeye başladı işimiz zor :)
bir @Çiğdem- in şakirasını övelim dedik ama gelenler eskileri gölgede bırakmaya başladı :)
@OzaN kesin jüri olur lp yi görünce :)

Jürileri ve yarışmacı arkadaşlarını etiketlersen daha kolay beğeniye ulaşabilirsin :D
özellikle jürileri etiketlesin yarışmacı arkadaşların kendisine faydası yok halefe hiç faydaları dokunmaz :)

yarışma şarkıcıların en iyi şarkısıyla gelme imkanı veriyor ama şarkıcın favorilerimden değil:) bakalım son değerlendirmede kaçıncı sırada yer bulacak funda recebi dinlemem lazım :)

ilk hafta herkes bomba gibi gelmeye başladı işimiz zor :)
bir @Çiğdem- in şakirasını övelim dedik ama gelenler eskileri gölgede bırakmaya başladı :)
@OzaN kesin jüri olur lp yi görünce :)

özellikle jürileri etiketlesin yarışmacı arkadaşların kendisine faydası yok halefe hiç faydaları dokunmaz :)

yarışma şarkıcıların en iyi şarkısıyla gelme imkanı veriyor ama şarkıcın favorilerimden değil:) bakalım son değerlendirmede kaçıncı sırada yer bulacak funda recebi dinlemem lazım :)
Sayemde kalanlar seni etiekt etmeye başladı seni yarışmaya dahil ettim onuda unutma
:A :A :A

Valla kraliçelere yakışır bir jest olmuş :bhr: Şarkı da güzel Shakira da :A @destere anladı beni :A

Beni kırmamış olmandan ötürü ne diyeceğimi bilemedim :A :bhr:

@S.G.A.T. @dreamy şarkı aynı olmamak koşuluyla aynı sanatçıdan devam da edebilirsin farklı kişiye yönele de bilirsin :D

Ama muhtemelen farklı kişiler seçersiniz çünkü sonuç açıklanırken haftaya ne olsun diye size soracam , örneğin 90 lar ,en yeniler , youtube da 100 milyon üzeri izlenmeye sahip gibi yada başka başka şeyler sunup ankete göre ayarlayacam :D
Ben kendi adıma yük olmam sana cnm bu arada geçmiş olsun hasta olmuşsun
:bhr::bhr::bhr:

yarışmacıların kabahati yok bunda :) @gözlemci nin artniyetli etiketinden kopyalamışlardı :)
Evet ama ben etiekt içinde senin olmadını fark ettim :A :A :A

Sayemde kalanlar seni etiekt etmeye başladı seni yarışmaya dahil ettim onuda unutma
:A :A :A
aaa @Halef beni etiketlememiş lp den soğudum birden :) lp yi görünce etikete bakmamıştım hiç :)

Efsaneler albümümüzden İlk parçamız Türk Müzik Tarihinin en eğlenceli şarkılarından MFÖ - Ele Güne Karşı

aramalarım sonunda nihayet buldum elenecek şarkıyı :)

Sanırım bu hafta biz yarışmacılar oy vermicez değilmi @gözlemci :A

Oyüzden trübüne oynadım seçimemle jurilere yani :A :A :A
tabi sonradan jeton düştü sende yarışmacı arkadaşlarını görmezden geldin şimdi tekrar gönül almaya çalışıyorsun :) @S.G.A.T. sana feci kinlenmişti senin yüzünden şimdi şakirayıda dışlayacak malesef :)

İlk haftaya efsane girişimizi yapıyoruz, büyük usta Barış Manço ile başlıyoruz. Hepimizin bildiği ve sevdiği bir şarkıdır diye düşünüyorum. :bhr:

@sokak sanati @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @Ahmed @batuhankaralar @DarkLegenD @Forumdash @pompy @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @Çiğdem- @MasacRE- @Billy Kane @mrt-06 @Aserat

senin barış amcayla @S.G.A.T. ın MFÖ sünü fazla yıpratmadan emekliye ayırmak şart bence :)

Sadece siz juriler oy vericeksiniz sanırım kaderimiz sizin elinizde :F
hep kaderini çizmek istemiştim sonunda elime düştün hogatha :)

senin barış amcayla @S.G.A.T. ın MFÖ sünü fazla yıpratmadan emekliye ayırmak şart bence :)

hep kaderini çizmek istemiştim sonunda elime düştün hogatha :)
tabi sonradan jeton düştü sende yarışmacı arkadaşlarını görmezden geldin şimdi tekrar gönül almaya çalışıyorsun :) @S.G.A.T. sana feci kinlenmişti senin yüzünden şimdi şakirayıda dışlayacak malesef :)
MFÖ yıkılmaz, S.G.A.T. yığılmaz! :A:A

gözlemeciyle işbirliği içinde hareket edeceğim bu sefer safları sıklaştırmam lazım :)
@Yiğitt niye gözlük atmış anlamadım oysa ben barış amca bunlara göre fazla bir isim burda yıpranmasın istemiştim :) demekki insanlara iyilikte yaramıyor :)
Sen böyle açık açık söyle, Barış'a tam puan ver ben sana neler yapacağım. :bhr: