Dünya Buna Kenetlendi! NASA 14 Aralık'ta Büyük Keşfini Açıklayacak!

Sizce hangisi daha olası?

• Kullanılan toplam oy
    14
Ne güzel beni düşünmeniz, gerçek dostluk. :bhr: @XanTier

Uzaylı kızları ne yapacaksın ya. :A

@Çiğdem- ablam açar şimdi. :A
Dark dizisinin konusunu kim açıyor ilk bölüm izledim yorum yapacak yer yok gidip yerli diziler konusunda yorum yaparım isterseniz açmayın siz bilirsiniz :) @MasacRE-

@Forumdash da izleyecekti o da kayıplarda yine the missing gibi pis bir diziyemi daldı naptıysa ses seda çıkmıyor :)
Bana konusunumu aç dedinde şimdi dır dır ediyorsun destere bey :F :F :F

Bakar birazdan açarım senle kimleri etiket edeyim :A :A :A

Bana konusunumu aç dedinde şimdi dır dır ediyorsun destere bey :F :F :F

Bakar birazdan açarım senle kimleri etiket edeyim :A :A :A
@MasacRE- ile @Forumdash ı etiketle birde topaç @xemrexxx yi etiketle izlemezde yinede ayıp olmasın tosbağaya:) onun haricinde dizi sever kimi bulursan etiketle işte :)
benim görümcemi etiketleme, stranger things de bizi yalnız bıraktı artık yabancı dizilere onu çağırmıyorum :)

Dark dizisinin konusunu kim açıyor ilk bölüm izledim yorum yapacak yer yok gidip yerli diziler konusunda yorum yaparım isterseniz açmayın siz bilirsiniz :) @MasacRE-

@Forumdash da izleyecekti o da kayıplarda yine the missing gibi pis bir diziyemi daldı naptıysa ses seda çıkmıyor :)
Yok yarın izlicem. Bugun hiç uyumadım malasef. Yarın pirelene kadar uyucam:X

Tek kişi izliyorsa açmana gerek yok ablacım. :A
ne pis bir admin ? böyle admin düşman başına :) ,bir veya iki farkedermi? birinde bir kalbi var bir veya iki olsun kırmamak lazım kalpleri :)

ilgi çekici bir konusu var güzel bir başlangıç yaptı ama biraz the missing havası sezdim darkta :)

ne pis bir admin ? böyle admin düşman başına :) ,bir veya iki farkedermi? birinde bir kalbi var bir veya iki olsun kırmamak lazım kalpleri :)

ilgi çekici bir konusu var güzel bir başlangıç yaptı ama biraz the missing havası sezdim darkta :)
Forum yönetirken kalbim ikinci planda kalıyor, tek kişi için dizi konusu açılmaz en az 4 kişi olmalı izleyen. :A
Tuhaf dizi izleyenler kulübü yine toplanmış @mrt-06 :A @destere @MasacRE- @Forumdash birde @xemrexxx Dark mıdır nedir :A :A :A
Ecünücü Dizi desek de olur herhalde. :A

Forum yönetirken kalbim ikinci planda kalıyor, tek kişi için dizi konusu açılmaz en az 4 kişi olmalı izleyen. :A

sen okeye dönecek arkadaşlar arıyorsun :) dizi için hadi tek olmaz diyelimde iki olunca yeterli bence pişti oynarız :)

@xemrexxx topacının ilgi alanına girmez pek:) onun dizileri oynak hava taşımalı ? konu biraz ciddileşince kaçıyor dizilerden :)
Yalnız dizinin konusu ilgimi çekti CW Noel e girmişken bunun 1.bölümüne bende bakabilirim Dar kın :A :A :A @MasacRE-

Millet ST'ye benzetir sen neye benzettin:F Gerçi issingi kimse izlemediği için benzetecek bişey bulamamişlardır:A Dua et ki ben seni bulaştırdım:F

Millet ST'ye benzetir sen neye benzettin:F Gerçi issingi kimse izlemediği için benzetecek bişey bulamamişlardır:A Dua et ki ben seni bulaştırdım:F
gizem kısmı ST ye benziyor ama ağır havası puslu ortam devamlı yağan yağmur insanın ruhunu karartan atmosfer the missing e daha yakın? birde alman yapımıymış :)

Yalnız dizinin konusu ilgimi çekti CW Noel e girmişken bunun 1.bölümüne bende bakabilirim Dar kın :A :A :A @MasacRE-
ilk sahneyi görsen zaten diziden ayrılmazsın :) ilk sahne güreşle başlıyor :)

gizem kısmı ST ye benziyor ama ağır havası puslu ortam devamlı yağan yağmur insanın ruhunu karartan atmosfer the missing e daha yakın? birde alman yapımıymış :)
Yağmur mu ::bhr: kasvetli dizileri severim:X Yeter ki ağdalı diyaloğlar ve ağır tempoda ilerlemesin:X

Kız @Çiğdem- ortak bölümlerden sonra Arrowun yeni böümü var mıydı? Yarın gunduz aradan cıkarayım:X

@XanTier uyku tutmadıysa mesaj yazabilirsin yani iyi geceler dedin diye uyumak zorunda değilsin :) yarım saattir sayfadan çıkamadı bir iyi geceler dedim şimdi konuşsam millet ayıplar beni diyemi düşünüyor nedir :)

neyse ben Dark izlemeye gidiyorum üç beş saat sonra görüşmek üzere gud nayt diyorum sizlere @mrt-06 @Çiğdem- @Forumdash :)

Yağmur mu ::bhr: kasvetli dizileri severim:X Yeter ki ağdalı diyaloğlar ve ağır tempoda ilerlemesin:X

Kız @Çiğdem- ortak bölümlerden sonra Arrowun yeni böümü var mıydı? Yarın gunduz aradan cıkarayım:X
Arrow da Noel tatiline girdi 9.bölümünü izle yorum yapmayı unutmuşum ,yorum yaparım
:A :A :A