eTV Fikir Cambazı Şampiyonu: S.G.A.T.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Dosi öncelikle teşekkürler :D Mod oldu havalandı algısı yapmak için doğru isim değilim kesinlikle :A Bir fark olmadı çünkü :D @denizz19 Bilmenizi isterim :A
Konuya gelirsek bu tarz bizim debat dediğimiz ingilizce debate olan olay çok uzun zaman önceden hayatıma girmiş bir durum. İstediğiniz konunun artı ve eksi yönleri mevcuttur. Bunları doğru kullanırsanız karşınızdakinin sütün siyah renkte olduğuna ikna edenmeseniz de en azından şüphe uyandırabilirsiniz.
@Tolstoyevski ye öncelikle teşekkür ederim. Cidden büyük keyif aldım tartışmadan ve bayağı da yordu. Ama doğruyu söylemek gerekirse konuşma bittiğinde kazanacağımdan emindim. :D Kesinlikle çok fazla konuda bilgili bir insansın. Ama konulara öyle iddialı laflarla giriyorsun ki ister istemez karşındaki kendini savunmak istiyor ve bazen bu duru seni sinirli gösteriyor. :)
@mesmeso61 e de tebrik ederim. Yarı final de çok iyi geçmişti kesinlikle :D
Son olarak da @denizz19 a teşekkürler. Bu işte gerçek bir profosyonel olduğunu bir daha gösterdin :D
Hadi hadi havalandın sen işte kaba tabiri söylemek istemem :F tamam tamam tebrikler canısı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi öncelikle teşekkürler :D Mod oldu havalandı algısı yapmak için doğru isim değilim kesinlikle :A Bir fark olmadı çünkü :D @denizz19 Bilmenizi isterim :A
Konuya gelirsek bu tarz bizim debat dediğimiz ingilizce debate olan olay çok uzun zaman önceden hayatıma girmiş bir durum. İstediğiniz konunun artı ve eksi yönleri mevcuttur. Bunları doğru kullanırsanız karşınızdakinin sütün siyah renkte olduğuna ikna edenmeseniz de en azından şüphe uyandırabilirsiniz.
@Tolstoyevski ye öncelikle teşekkür ederim. Cidden büyük keyif aldım tartışmadan ve bayağı da yordu. Ama doğruyu söylemek gerekirse konuşma bittiğinde kazanacağımdan emindim. :D Kesinlikle çok fazla konuda bilgili bir insansın. Ama konulara öyle iddialı laflarla giriyorsun ki ister istemez karşındaki kendini savunmak istiyor ve bazen bu duru seni sinirli gösteriyor. :)
@mesmeso61 e de tebrik ederim. Yarı final de çok iyi geçmişti kesinlikle :D
Son olarak da @denizz19 a teşekkürler. Bu işte gerçek bir profosyonel olduğunu bir daha gösterdin :D
Hala havalı :A kazanacağımdan emindim diyor :D @denizz19
Bana teşekkür edip bir yandanda laf atmış Serhan bey :ppp:

aa evet Mecüc'e sinirli demiştim bende:F

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Təbriklər. :D Yazında bəzi nüanslardan sənsən deyə başa düşmüşdüm və sən layiq idin. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Al sana en yakışan şarkı :A

anladım tüm yazıyı :Z
senide tebrik ederim @denizz19 a hangisi Tols'a ona oy vermeyeyim dedin vermedin :F
Ciddenmi ne güzel. :Z
Yazıları teker teker okudum, SGAT'ın yazılardan anladım zaten odur diye. :A Ama genel olarak SGAT daha iyi savunmuştu, haksız bir oy vermedim yani. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ciddenmi ne güzel. :Z
Yazıları teker teker okudum, SGAT'ın yazılardan anladım zaten odur diye. :A Ama genel olarak SGAT daha iyi savunmuştu, haksız bir oy vermedim yani. :A
yani baya incelemişsin yanlış kişiye vermemek için :A güzel :A