eTV Fikir Cambazı Şampiyonu: S.G.A.T.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
@S.G.A.T. tebrik ediyorum serhancım kazanmana sevindim :D @Tolstoyevski sende çok ama iyi yarıştın senin cevaplarını ilgiyle okudum olmalı ne yapalım kısmet değilmiş;) ama güzel sinemayı güzel savunmuştun sen
@denizz19 bonişim emeğine sağlık harika bir yarışma oldu çok eğlendim çok :kissingheart:

Son düzenleme:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Teşekkür ederim Buğra :D
@Tolstoyevski hayal kırıklığı yaratmış, ben şampiyon olur diyordum. :A

Tebrikler @S.G.A.T. :bhr:
Eyvallah bro :bhr:
@S.G.A.T. tebrik ediyorum serhancım kazanmana sevindim :D @Tolstoyevski sende çok ama iyi yarıştın senin cevaplarını ilgiyle okudum olmalı ne yapalım kısmet değilmiş;) ama güzel sinemayı güzel savunmuştun sen
@denizz19 bonişim emeğine sağlık harika bir yarışma oldu çok eğlendim çok :kissingheart:
Teşekkürler :D

Tebrikler @S.G.A.T. iyi bir yarışma olmuş:D @Tolstoyevski sanada Tebrikler oldukça başarılıydın:) @denizz19 sanada Tebrikler iyi bir yarışma oldu bazı haftalar oylama yapmak kolay olmadı çekişmeli haftalar oldu,emeğine sağlık oldukça başarılıydın:)
Teşekkürler Turkuazz :D
Sağolasın :A
Tahmin ettiğim gibi sinemayı @Tolstoyevski savunmuş. Gerçekten de hakkıyla savundun, tam benim istediğm şekilde tezler sundun. Zaten anladım okurken yazım şeklinden sen olduğunu. Oyumu da kaptın bu sayede. Ama herkes sinemaya bu ölçüde bakmıyor tabi. :D

@S.G.A.T. da önceden dediğim gibi konusu bana göre dezavantajlı olmasına rağmen elinden geleni yaptı ve halk da bunu görmüş ki tercihini bu yönde kullanmış. İkinize de tebrikler dostlar. :D

@denizz19 senin de ellerine sağlık. Zor ve uğraştırıcı bir yarışmayı biraz geç de olsa layığıyla bitirdin. :D
teşekkürler :D
@S.G.A.T. tebrikler. :D @Tolstoyevski sana da keza, finale çıkmak da önemlidir. :A

Emeklerine sağlık sultanım @denizz19. :bhr:

Reytingler yarın gelecek bu arada çıkacağım şimdi yarın akşama kaldı. :D
teşekkürler admincim :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@Dosi öncelikle teşekkürler :D Mod oldu havalandı algısı yapmak için doğru isim değilim kesinlikle :A Bir fark olmadı çünkü :D @denizz19 Bilmenizi isterim :A
Konuya gelirsek bu tarz bizim debat dediğimiz ingilizce debate olan olay çok uzun zaman önceden hayatıma girmiş bir durum. İstediğiniz konunun artı ve eksi yönleri mevcuttur. Bunları doğru kullanırsanız karşınızdakinin sütün siyah renkte olduğuna ikna edenmeseniz de en azından şüphe uyandırabilirsiniz.
@Tolstoyevski ye öncelikle teşekkür ederim. Cidden büyük keyif aldım tartışmadan ve bayağı da yordu. Ama doğruyu söylemek gerekirse konuşma bittiğinde kazanacağımdan emindim. :D Kesinlikle çok fazla konuda bilgili bir insansın. Ama konulara öyle iddialı laflarla giriyorsun ki ister istemez karşındaki kendini savunmak istiyor ve bazen bu duru seni sinirli gösteriyor. :)
@mesmeso61 e de tebrik ederim. Yarı final de çok iyi geçmişti kesinlikle :D
Son olarak da @denizz19 a teşekkürler. Bu işte gerçek bir profosyonel olduğunu bir daha gösterdin :D