Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2017)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Editörlük rütbesi aslında iyiydi bu açıdan bu rütbenin forumda olması daha iyi,ayrıca editor iki üyenin sırf bu yüzden rutbeleri alınmış oldu o üyeler içinde haksızlık oldu:)
Konuda bunları yazdım. Editörlük temelli kaldırılmadı bana gelen başvuru sayısı 1’di, iki kişinin yükselmesiyle editör kadrosu 2 kişi kalıyordu 3 kişilik editör kadrosunun bir mantığı yoktu bu yüzden moderatörlerin görevleri ve sayısı arttırıldı. Ayrıca haksızlık olacak bir durum sözkonusu değil rütbeleri editör olmayabilir ama FaJi ve batuhankaralar yine konu açabiliyor editör panelinden. Bir sonraki seçimlerde başvurduklarında isimleri önde olacak keza. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Konuda bunları yazdım. Editörlük temelli kaldırılmadı bana gelen başvuru sayısı 1’di, iki kişinin yükselmesiyle editör kadrosu 2 kişi kalıyordu 3 kişilik editör kadrosunun bir mantığı yoktu bu yüzden moderatörlerin görevleri ve sayısı arttırıldı. Ayrıca haksızlık olacak bir durum sözkonusu değil rütbeleri editör olmayabilir ama FaJi ve batuhankaralar yine konu açabiliyor editör panelinden. Bir sonraki seçimlerde başvurduklarında isimleri önde olacak keza. :)
Bana da yetki versene kanka emekli olarak konu açıyorum size yük olmak istemiyorum :A emekli olarak kalacağım ama konu açıp taşıyabileyim :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Editor panelinden konu yetkileri bulunuyorsa bu iyi onlar açısından,rütbeli kadrosunda olmadıkları için yetkileri yok sandım,yanlış anlaşılmasın forum yönetiminin kararlarına daima güvenirim,bu konuda forum adminlerimiz forumda adaletli kararlar alıyordur.haksızlıktan kastım eleştiri asla değil, Editörlük rütbesi foruma çok uygun oluyordu bu açıdan söyledim,ama Editörlük başvuruları sayı olarak az olmuş sanırım umarım bu kadro sayısı artar:)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hayırlı olsun yeni yönetim. Tek tek isim belirtmeye üşendim zaten kimlere ne duygular beslediğim biliniyordur. Yeni göreve gelenlere de başarılar diliyorum. Tartışmaların olmadığı yöneticilerin ceza vermek yerine konu açma telaşına sahip olduğu bir gelecek diliyorum. :)

Tabi klasik konu kotası muhabbetine yine karşı olduğumu belirtmeden edemeyeceğim. İnsanları rahat bırakın arkadaş konu açmadan yönetici olunamıyor mu. :A

Yöneticilerin de yargıya tabi tutulabilme durumu da olması gereken bir durumdu güzel uygulama olmuş.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayırlı olsun yeni yönetim. Tek tek isim belirtmeye üşendim zaten kimlere ne duygular beslediğim biliniyordur. Yeni göreve gelenlere de başarılar diliyorum. Tartışmaların olmadığı yöneticilerin ceza vermek yerine konu açma telaşına sahip olduğu bir gelecek diliyorum. :)

Tabi klasik konu kotası muhabbetine yine karşı olduğumu belirtmeden edemeyeceğim. İnsanları rahat bırakın arkadaş konu açmadan yönetici olunamıyor mu. :A

Yöneticilerin de yargıya tabi tutulabilme durumu da olması gereken bir durumdu güzel uygulama olmuş.
Kimi mod olmak için can atar kimisi de Mod olmaktan kaçar :A (güzel kafiyeli oldu:A)

Sana konu bulma için öneride bulunduğum zamanlar geldi aklıma :A Şu ana kadar en üşengeç sendin, bakalım üşengeç olan bir başka üye @XanTier nasıl bir performans gösterecek konu açmalarda :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kimi mod olmak için can atar kimisi de Mod olmaktan kaçar :A (güzel kafiyeli oldu:A)

Sana konu bulma için öneride bulunduğum zamanlar geldi aklıma :A Şu ana kadar en üşengeç sendin, bakalım üşengeç olan bir başka üye @XanTier nasıl bir performans gösterecek konu açmalarda :A
İşte bizim makamda gözümüzün olmadığı burda ortaya çıkıyor. Para bizi bozmadı. :A Evet onu ben de merak ediyorum ayda 30 konu haftada ortalama 7 konu yapar. Bu @XanTier üşenir kesin. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sen 5 konudan kaçmıştın , şimdiki sayı olsa inme inerdi galiba sana :A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...