Fav10 Yönetici Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu! (2017)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Yükselen ve yönetim kadrosuna katılan arkadaşları tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tüm arkadaşları tebrik ediyor@Çiğdem- @XanTier @S.G.A.T. i yönetimde görmek sevindirdi, @Yakamoz-Asi ise sanıyorum eski rütbesine döndü ve çok sevindim, umarım aktifliği daha artar. :)

@Yiğitt foruma en fazla emek veren isimlerden biri. Yaşadığımız tatsız tartışmalarda kendisine katılmıyorum ancak bu foruma verdiği büyük emeği değiştirmez, bazı konularda fikir ayrılığı yaşasak da yönetime geri dönmesine sevindim, hayırlı olsun. @Harunnn60 zaten beklenen bir şeydi, seni de ayrıca tebrik ediyorum. :D

Son olarak aktilik durumlarını bilmiyorum ama @batuhankaralar da moderator olmayı hak etmişti, eğer başvuru yapıp da kabul olmadıysa günün en büyük eksikliği olmuş bana göre.
Sen ne zaman Co-admin olacaksın? :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yeni yönetime geçen arkadaşları tebrik ediyorum isimleri uzun uzadıya yazamayacağım hepsine tebrikler:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
En başarılı yönetici,ortalama en yüksek puan @Aserat ,tarafsızlık ve diger üyelerle ilişki konusunda @xBUGRAx ,yönetim işlerinde @Harunnn60,moderasyon işlemleri,konu taşıma,düzenleme,kilitleme @denizz19 tebrikler:)
Editörlük değerlendirmesinde en yüksek puan,tüm kategorilerde birincilik @Sherlock,yöneticilik kazanan @mesmeso61,moderatorluk kazanan @XanTier, moderator rütbesi kazanan @Çiğdem- @S.G.A.T.,yönetime dönen @Yakamoz-Asi,@denizz19,@Yiğitt hepinize Tebrikler:)
Ayrıca @Çiğdem- @S.G.A.T. yönetimde oldukları için çok mutlu oldum,fazlasıyla hak ettiniz hayırlı olsun:)
Yönetime dönenler @Yakamoz-Asi @denizz19 @Yiğitt hayırlı olsun yönetime yakışıyorsunuz:)
Tüm rütbe alanlara Hayırlı olsun:)
Bu arada Editörlük rutbesinin kaldırılmasını aslında uygun bulmuyorum çünkü forumda olmasi daha uygun.

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
En başarılı yönetici,ortalama en yüksek puan @Aserat ,tarafsızlık ve diger üyelerle ilişki konusunda @xBUGRAx ,yönetim işlerinde @Harunnn60,konu taşıma @denizz19 tebrikler:)
Editörlük değerlendirmesinde en yüksek puan,tüm kategorilerde birincilik @Sherlock,yöneticilik kazanan @mesmeso61,moderatorluk kazanan @XanTier, moderator rütbesi kazanan @Çiğdem- @S.G.A.T.,yönetime dönen @Yakamoz-Asi,@denizz19,@Yiğitt hepinize Tebrikler:)
Ayrıca @Çiğdem- @S.G.A.T. yönetimde oldukları için çok mutlu oldum,fazlasıyla hak ettiniz hayırlı olsun:)
Yönetime dönenler @Yakamoz-Asi @denizz19 @Yiğitt hayırlı olsun yönetime yakışıyorsunuz:)
Tüm rütbe alanlara Hayırlı olsun:)
Bu arada Editörlük rutbesinin kaldırılmasını aslında uygun bulmuyorum çünkü forumda olmasi daha uygun.
Ben dönmedim ki ayrıca moderasyon işlerinde zirve benim :A sadece konu taşıma değil :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...