Evli FF Üyeleri

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,550
Puanı
1,061
Var olmayan üyelerdir.

Evlilik değişik bir müessesedir. :A Açıkçası kendimi 2 3 yıl içerisinde evlenmiş düşünüyorum ama zaman ne gösterir bilemiyorum. Kısmet. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Harbiden rahmetli abi hariç forumda evli yok lan. Bence ilk evlenen forumun dişilerinden birisi olur :A

Hatta @destere ve @Çiğdem-'i everelim düğününde de forumca halay çekelim :A Sıvacılar olarak düğünde zeybek oynayacağız :A Tabi önce @destere'yi bulmamız lazım. @Çiğdem- dünden razı zaten bkz;

Şaka bir yana evlenmeyi, çoğalmayı bazen düşünmüyor değilim :A Ancak evlilik inanılmaz büyük bir sorumluluk. Hele bir de çocuğun varsa ööööf :) Henüz manen o yükün altına girebilir miyim? Zor. Şu an için yeryüzünde beni evliliğe ikna edebilecek bir kişi yaşıyor. O da artık çok uzaklarda..

• Üzücü
Reactions: Dosi
Ben bir rahmetli china abimi evli biliyorum başka evli olan varmı ki forumda ya

Harbiden rahmetli abi hariç forumda evli yok lan. Bence ilk evlenen forumun dişilerinden birisi olur :A

Hatta @destere ve @Çiğdem-'i everelim düğününde de forumca halay çekelim :A Sıvacılar olarak düğünde zeybek oynayacağız :A Tabi önce @destere'yi bulmamız lazım. @Çiğdem- dünden razı zaten bkz;

Şaka bir yana evlenmeyi, çoğalmayı bazen düşünmüyor değilim :A Ancak evlilik inanılmaz büyük bir sorumluluk. Hele bir de çocuğun varsa ööööf :) Henüz manen o yükün altına girebilir miyim? Zor. Şu an için yeryüzünde beni evliliğe ikna edebilecek bir kişi yaşıyor. O da artık çok uzaklarda..
@Harunnn60 yaşlanmayamı başladı ne koştura koştura gelip gözlüğü alnının ortasına çakmalıydı :A :A :A @Doğu

ayol sincapla fok balğı evlenirse bunlar tavşan gibi ürerler:(

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
170,836
Kullanıcılar
8,432
Son Üye
Cengiz Korkmaz