eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Sonuçlar belli oldu ancak..

Keloğlan karakterine hayat veren @S.G.A.T. a oy veren kişiler @vadikızı @mesmeso61 @Aserat @XanTier @MEnes @Dosi ve @Tolstoyevski oldu.

Bıcırık karakterine hayat veren @mesmeso61 e oy veren kişiler ise @S.G.A.T. @Çiğdem- @Forumdash @Ahmed @Titanium @FaJi @batuhankaralar oldu.

Ve böylelikle iki tarafta 7'şer oy aldılar. Yani bir eşitlik söz konusu ve sizce benim oyumla denge bozulmalı mı? Varsa fikirlerinizi alayım. :D
benim ödevim vardı onu halettim çarşambaya hem ödev hem sınavım vardı onu haleettim

Keloğlan karakterine hayat veren @S.G.A.T. a oy veren kişiler @vadikızı @mesmeso61 @Aserat @XanTier @MEnes @Dosi ve @Tolstoyevski oldu.

Bıcırık karakterine hayat veren @mesmeso61 e oy veren kişiler ise @S.G.A.T. @Çiğdem- @Forumdash @Ahmed @Titanium @FaJi @batuhankaralar oldu.

Ve böylelikle iki tarafta 7'şer oy aldılar. Yani bir eşitlik söz konusu ve sizce benim oyumla denge bozulmalı mı? Varsa fikirlerinizi alayım. :D

Valla bence sen fikirini beyan etmedin diğerleri ne dedi okumadım yorumları ama bence
senin oyun belirlesin:D

fikrim, bu mesajı sil (en azından kimin kim olduğunu değiş) ve normalde oy veripte bu hafta oylamayanlardan oy al :)

kim kimle nasıl görüşüyor? 😱 @Dosi @denizz19

Menes ve ben yarın buluşacağız tabi gözlemci Melankolik batuhankaralar falan da olacak :A

Ufkunu genişlet azıcık insan sevmeyen biri insanlarla buluşmaya gelir mi hiç :A

Güzel fikir olabilir aslında :D @S.G.A.T. @mesmeso61 ne der :D
Benle buluşacağını yazmamışsın Deniz :O Cumartesiden beri boşuna kayıplarda değildim :A