eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

En azından senin yarıştığın bir haftada destek çık yani :A

Akşama kadar dinlen sana müsaade :A
Akşam değilde belki gece gelirim. Durumlara bağlı :D ama sende geceleri beni ekebiliyorsun, en son ki olayı unutmadım :A

İşten sonra nasıl yorgun olmuyorsun sen :A

Selam @dreamy :A
eve her geldiğimde uyuduğumu unuttunmu :F ama ertesi gün tatilse geç yatıyorum, yarında iş olsaydı erken uyurdum dün yaptığım gibi :A
bugün konferans vardı hep, bilgilerimizi tazeliyoruz

La konuyu da yeni okumaya fırsat buldum bana görderdiğin selamı da aldım @denizz19 eyvallah. :A

Gelelim konuya, benim normalde düşüncem çok okumak değil gezmek üzerinedir genelde. Burada savunanlara gelince ikisi de bir çok yerde savunduğu tezi tekrara düşerek savunmuş. Konuyu çeşitlendirmek yerine aynı cümleleri kullanmışlar bazı yerlerde. Oyumu Keloğlan'a veriyorum çok okumanın gezmeye göre anlamlı olduğunu daha iyi savunmuş.

La konuyu da yeni okumaya fırsat buldum bana görderdiğin selamı da aldım @denizz19 eyvallah. :A

Gelelim konuya, benim normalde düşüncem çok okumak değil gezmek üzerinedir genelde. Burada savunanlara gelince ikisi de bir çok yerde savunduğu tezi tekrara düşerek savunmuş. Konuyu çeşitlendirmek yerine aynı cümleleri kullanmışlar bazı yerlerde. Oyumu Keloğlan'a veriyorum çok okumanın gezmeye göre anlamlı olduğunu daha iyi savunmuş.
Konu içerisinde ara ara üyelere selamlar yolluyorum ki emri vaki olsun :A gerçi sen her zaman okuyorsun ama konu seninle alakalı olduğundan sana yolladık selamı :D