Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
EDHO!yu bir kez izlesen bırakamazsın bence @XanTier gibi sen de izlemelisin :A
Eskisi gibi dizi izleyen bir insan olsam izlerdim kesin, ama ne zamanım ne hevesim var dizi izlemeye :D

Kötüye kötü elbette demeliyiz birşeyi seviyorsak eleştirmekte olur sevmekte ama abartmadan şahsen biraz abartıyosunuz gibime geliyor:D daha ilk 3 gün eleştirilere bak

Aaa @XanTier melih izliyormu hadi ordan ne ara izlemeye başladı yaw:A
Kötüye iyi derlerse kötünün kötü olduğunu bastırarak söylemek gerekir :A:A

Eskisi gibi dizi izleyen bir insan olsam izlerdim kesin, ama ne zamanım ne hevesim var dizi izlemeye :D

Kötüye iyi derlerse kötünün kötü olduğunu bastırarak söylemek gerekir :A:A

Herkes aynı fikirde olmak zorundamı sen beğenmeyebilirsin ama diğerlerini görüşüne karışılmaz sana göre kötü ona göre iyiki öyle diyor:D

Valla aga o kadar vasat ki fragmanımız 1 haftada 2,5 milyon izleniyor :A Vatan'ın fragmanı kaç milyon izlendi 5 milyon oldu mu :D
kaç kez 10 reytingi geçti o göklere sığdıramadığın kadın dizisi? vadi oyuncuları doldurmakla olmuyor o işler kimsenin edho konuştuğunu görmedim vadinin ölüsü bile etmeyeceğini anlayamadın mı hala? geçen bi konuda atacan vadi mi edho diye sormuş ulan utanmadan eski vadi dışında edho demişsin nasıl bir utanmazlık bu ya kendine bu kadarını nasıl yakıştırıyorsun ben utanıyorum senin adına o mesajı okuyunca tiksindim resmen

HOLLANDA
22104340_1417323401650743_7339663405293180721_o.jpg

KÖLN
saygi-durusu-1506399-622x360.jpg

_DA_6860.jpg

EDA_6822.jpg

BERLİN
kvv-berlin-gala-1506398-622x360.jpg

Herkes haddini bilsin dünya yıldızı Polat Alemdar'dır! Biat Edin! :D

Bu hafta 616.931 kişi sinemaya gitti. Bunların 233.708'i Kurtlar Vadisi Vatan ı izledi bu rakama avrupa dahil değil daha rakam artacaktır .

Diziyi yapan adamlar filmi yapıyorlar. Dizide olmayan güven neden filmde geliyor?:A

Ben diziye güvenmediğimi söylemedim bugüne kadar yorumlarımda yazmadım böyle birşey o zaman sen olmadığın için bilmiyosun tabii ben dizimizede filmimizede güveniyorum:D