eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 5

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
Her zaman olduğu gibi hiç vakit kaybetmeden okudum. :A
Şimdi neler olduğunu oturtmaya çalışıyorum. Adamımız rüyasında karısının parmağının kesildiği bir sahne görüyor, o zaman gerçekte de (?) çarptığı kadın karısı. O parmağı kesik olan adam da kendisi çıkar. :D Senaristi şimdiden uyarıyorum: Eğer finalde bunların hepsi akıl hastanesinde olan bir adamın hayal ürünleri olursa hoş olmaz, böyle yazdım çünkü o yana bir gidiş hissediyorum. Adam milleti öldürüyor ve bunun onların acılarını dindirdiğini düşünüyor?
Sanırım yanlış anlamışsın biraz (b)(b)
Karısının parmağının kesildiği sahne neresi? (b)
"Gerçekte de (?)" derken o ilk kısmı kast ettiysen o da rüya, geçen bölümde gördüğü rüyanın devamı.

O ilk akla gelen şey :F Onu direk eledim zaten, üzerine hiç düşünmedim. Daha güzel bir final olacak, ama finale daha yolumuz var gibi :D

ayy gece gece bir gerildim bende otür rüyalar görmesem bari @Xantıer
:F :F :F

okurken @Tolstoyevski nin senaryosuda aklıma geldi istemsizce güldüm biraz gerginliğim azaldı teşekkürler @Tolstoyevski :A :A :A

@XanTier
Sokak lambası ve fotoğraf makinesi bence güzel bir ikili, illa kabus olmak zorunda değil. Lambanın aştında yatan birisi çok da güzel bir rüyaya işaret olmaz ama umudunu kaybetme :A:A

Bu bölüm biraz @Tolstoyevski ninkine benzemedi değil :F Onun tarzda oldu, inkar etmiyorum :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Her bölüm yeni soru işaretleri ve yine beyin yakan bir bölüm. Olaylar daha da tuhaflaşmaya başladı. Rüya sahnelerini okurken arka plandan da müzik sesinin gelmesiyle tırsmadım desem yalan olur :A Kesinlikle forumdaki en kaliteli senaryo. Böyle devam :D

Ellerine sağlık :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
Her bölüm yeni soru işaretleri ve yine beyin yakan bir bölüm. Olaylar daha da tuhaflaşmaya başladı. Rüya sahnelerini okurken arka plandan da müzik sesinin gelmesiyle tırsmadım desem yalan olur :A Kesinlikle forumdaki en kaliteli senaryo. Böyle devam :D

Ellerine sağlık :)
Teşekkür ediyorum :love1::love1:
Bu bölümde baktım olay olmadı, müzik falan da koyup biraz ürkütücü olsun bari dedim :A
Olaydan ziyade hikayenin geliştiği, ama aslında epey önemli bir bölüm oldu bu.

etikette olmasamda yinede uğradım konuna :A
yakında başlarım okumaya :) kaç bölüm sürecek bu ? @XanTier
Okuyamayacağını söylediğin için etiketlemedim seni, gereksiz etiketler rahatsızlık verebilir çünkü :lol:
En az 20 bölümü geçer gibi görünüyor, yani gelecek yaza kalacak muhtemelen sonu. İlk sezon da 10 bölüm sürecek gibi, kesin bir sayı yok.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu bölümde baktım olay olmadı, müzik falan da koyup biraz ürkütücü olsun bari dedim :A

Okuyamayacağını söylediğin için etiketlemedim seni, gereksiz etiketler rahatsızlık verebilir çünkü :lol:
En az 20 bölümü geçer gibi görünüyor, yani gelecek yaza kalacak muhtemelen sonu. İlk sezon da 10 bölüm sürecek gibi, kesin bir sayı yok.
foruma girince az az bakıp çıkıyorum. etiket edilmeyen konulara nadiren uğruyorum oyüzden etiketle ben böyle ayak üstü uğrarım ve katkım olsun :A
ben etiketlerden rahatsız olmam :)
haftaya başlarım artık okumaya :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059

Benim şu ana kadar ki en beğendiğim bölüm bu oldu. Çünkü hem bölüm sonları beyin yakıyor hem de gizem seviyesi her bölüm daha da yükseliyor. Her bölüm birilerini öldürse hikaye o ihtişamını yitirir zaten. Burda olaydan ziyade karakterin iç dünyası zaten ondan dolayı bu kadar ilgi görüyor.

Forumdaki üyelerle dizi yapıp kolaya kaçmıyorsun bazı arkadaşlar gibi :A Ondan forumun en kaliteli senaryosu diyorum. Hem kendi sistemin var hem de anladığım kadarıyla senaryoyu olusturmuşsun. Günü birlik yazmiyorsun. Yoksa bilmem nerde yaşayan ölüler gibi bi ton dizi çıkar ortaya :A ( Birilerine gönderme :D)

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
foruma girince az az bakıp çıkıyorum. etiket edilmeyen konulara nadiren uğruyorum oyüzden etiketle ben böyle ayak üstü uğrarım ve katkım olsun :A
ben etiketlerden rahatsız olmam :)
haftaya başlarım artık okumaya :D
Bundan sonra seni de etiketleyeceğim o zaman. :D
Merakla bekliyorum yorumlarını :love1: Her yorum benim için çok önemli :D

Benim şu ana kadar ki en beğendiğim bölüm bu oldu. Çünkü hem bölüm sonları beyin yakıyor hem de gizem seviyesi her bölüm daha da yükseliyor. Her bölüm birilerini öldürse hikaye o ihtişamını yitirir zaten. Burda olaydan ziyade karakterin iç dünyası zaten ondan dolayı bu kadar ilgi görüyor.

Forumdaki üyelerle dizi yapıp kolaya kaçmıyorsun bazı arkadaşlar gibi :A Ondan forumun en kaliteli senaryosu diyorum. Hem kendi sistemin var hem de anladığım kadarıyla senaryoyu olusturmuşsun. Günü birlik yazmiyorsun. Yoksa bilmem nerde yaşayan ölüler gibi bi ton dizi çıkar ortaya :A ( Birilerine gönderme :D)
Yalan olmasın ama aslında 3 yıl önce başladığımda öyle yapacaktım :F 2 bölümde bir birisini öldürecektim falan, çok sıradan olacaktı. İyi ki o zaman yayınlamamışım, şimdi yenileyip yenileyip yayınlıyorum bölümleri :D
Eskiden yazdığım 5 bölümü yenileyerek 11 bölüme çıkarttım zaten, bu gösteriyor ki şu anda okuduğunuz şeylerin büyük kısmı yeni yazılar şeyler :D
Ben mi etiketleyim o şahsı yoksa sen mi istersin? :A:A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Bundan sonra seni de etiketleyeceğim o zaman. :D
Merakla bekliyorum yorumlarını :love1: Her yorum benim için çok önemli :D

Yalan olmasın ama aslında 3 yıl önce başladığımda öyle yapacaktım :F 2 bölümde bir birisini öldürecektim falan, çok sıradan olacaktı. İyi ki o zaman yayınlamamışım, şimdi yenileyip yenileyip yayınlıyorum bölümleri :D
Eskiden yazdığım 5 bölümü yenileyerek 11 bölüme çıkarttım zaten, bu gösteriyor ki şu anda okuduğunuz şeylerin büyük kısmı yeni yazılar şeyler :D
Ben mi etiketleyim o şahsı yoksa sen mi istersin? :A:A
Aynen o eski yazdığın 1.bölüm ile şimdi yazdığın 1.bölümü karşılaştırınca farklar ortaya çıkıyor. İyi yapmışsın :D

Ben etiketliyeyim şimdi konuna dis mis atar uğraşamayız :F @mrt-06

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
Aynen o eski yazdığın 1.bölüm ile şimdi yazdığın 1.bölümü karşılaştırınca farklar ortaya çıkıyor. İyi yapmışsın :D

Admişn olmasına rağmen etiket bile tutmuyor :A @mrt-06

@mrt-06 Tutmuyor :F

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,303
Puanı
1,061
Rüya sahneleri gerçekten çok etkileyiciydi. Müzikle birlikte okuyunca etkisini daha çok hissettirdi. Bir an iki rüyadaki kadının da adamın eşi olabileceğini düşündüm, belki ondan sonra başkasıyla evlenmiştir diye. Kısacası bağlantıyı merak ettim. Eline emeğine sağlık. :D @XanTier

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,838
Puanı
1,061

Ben günü birlik yazmıyorum yaklaşık 1.5 ay ara vermiştim 7 bölümü o süre içinde yazdım daha iki satır okumadan böyle yorum yapman ve karşılaştırman adil değil. :)

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,236
Puanı
1,061
Rüya sahneleri gerçekten çok etkileyiciydi. Müzikle birlikte okuyunca etkisini daha çok hissettirdi. Bir an iki rüyadaki kadının da adamın eşi olabileceğini düşündüm, belki ondan sonra başkasıyla evlenmiştir diye. Kısacası bağlantıyı merak ettim. Eline emeğine sağlık. :D @XanTier
Teşekkür Ederim :love1:
Belki lk karısı, belki eski sevgilisi veya platoniği olabilir. Yabancı bir kadın da olabilir, çünkü şu anda adam ondan hep bir kadın diye bahsediyor, tanısa bir kadın demez :A

Ben günü birlik yazmıyorum yaklaşık 1.5 ay ara vermiştim 7 bölümü o süre içinde yazdım daha iki satır okumadan böyle yorum yapman ve karşılaştırman adil değil. :)
Ay çen ne kadan da alıngan bi çeyşin böyle :bhr: