eTV Hissikablelvuku: Bir Katilin Hikayesi | Bölüm 1-2

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Kanalı yok zaten uzun süreceğini sanmıyorum bu senarist ve yönetici ile:A

Yazmayı 7 sensin sen yaz.:A
Kanalsızız, internetten ücretsiz yayınlıyoruz. Hepi topu bir tane oyuncu var zaten kastta. O da katil. Maliyet çok düşük. İstediğim kadar devam edicem, sen de geleceksin yalvaracaksın bana. Özür dileyeceksin okumadığın için. :T:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Evet başlıyorum.

Öncelikle biraz daha tanıtıma yer verebilirdin başlarda. Yani bu adamın çocukları nasıl öldü karısı nasıl komada ? O eve nasıl geldi ? Gizem yaratmak için başlangıcı direk evde yapmışsın anlaşılan. Ama öncesinide merak ediyor insan :D

Ne kadar kendi kendine soru sordu adam. Bi ara ben bile hayatımı sorgulamaya başlayacaktım :F Ama sevdim insanı sürüklüyor.

Bi baktık adam girmiş bi baktık kocası banyoda bi baktık kadını öldürdü. Valla nasıl okuduğumu anlamadım bile ellerine sağlık Melih :D (İsmini de öğrenmiş oldum)

Kısacası ilerleyen bölümlerde biraz daha detaylara girmeni, bölümlerini uzatmanı tavsiye ediyorum. Ama gayet başarılı, tekrar tekrar ellerine sağlık :) @XanTier

@XanTier bayıldımm heyecanla okudum diyebilirim geldiği ev kimin eviydi o kadın çocuk eşi kimdi ileriki bölümlerde daha iyi anlıcaz sanırım ayrıca bu adam çocuklarını niye kaybetti eşi niye yatağa bağlandı merak ediyorum 3.bölümü heyecanla bekliyorum valla emeğine sağlık Melih:D
Aynı şeyleri söylemişiz ablacım. Bu eleştirileri dikkate alın sayın senarist :D

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,475
Puanı
1,060
Evet başlıyorum.

Öncelikle biraz daha tanıtıma yer verebilirdin başlarda. Yani bu adamın çocukları nasıl öldü karısı nasıl komada ? O eve nasıl geldi ? Gizem yaratmak için başlangıcı direk evde yapmışsın anlaşılan. Ama öncesinide merak ediyor insan :D

Ne kadar kendi kendine soru sordu adam. Bi ara ben bile hayatımı sorgulamaya başlayacaktım :F Ama sevdim insanı sürüklüyor.

Bi baktık adam girmiş bi baktık kocası banyoda bi baktık kadını öldürdü. Valla nasıl okuduğumu anlamadım bile ellerine sağlık Melih :D (İsmini de öğrenmiş oldum)

Kısacası ilerleyen bölümlerde biraz daha detaylara girmeni, bölümlerini uzatmanı tavsiye ediyorum. Ama gayet başarılı, tekrar tekrar ellerine sağlık :) @XanTier

:DHe ya ondan harika attım ya sana tamamen aynı şeyler ve eminim Melih bizi dikkate alacaktır

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Evet başlıyorum.

O eski mevzular ileri bölümlerin konusu. Bu yazıda kasti yapılmamış bir yer ya da unutulmuş tek bir detay bile yok. Kısaca yeterli bilgi verdim zaten başında şimdilik bilinmesi gereken.
Adamın kişiliği öyle. Sürekli kendini sorguluyor ve hislerine göre hareket ediyor yani.
Bölümleri daha ne kadar uzatayım ki? Yeterince detaya indiğimi düşünüyorum. Basamakları tek tek iniyor falan mı yazayım? :D
Teşekkür ederim. :) :)

Çok güzel devamını bekliyorum !
Abi gel sen Kurtlar Vadisi'ni yaz bence @XanTier
Teşekkür ediyorum. :)

@S.G.A.T. 'ın bildirimiyle gördüm. Roman mı, hikaye mi, dizi mi? :X Bir ara okurum. @XanTier :A
Dizi dışında her şey :A
Hep o "Bir ara okurum" diyecekler yüzünden bütün bölümleri tek konuda yayınlamaya karar verdim zaten. :T:

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
O eski mevzular ileri bölümlerin konusu. Bu yazıda kasti yapılmamış bir yer ya da unutulmuş tek bir detay bile yok. Kısaca yeterli bilgi verdim zaten başında şimdilik bilinmesi gereken.
Adamın kişiliği öyle. Sürekli kendini sorguluyor ve hislerine göre hareket ediyor yani.
Bölümleri daha ne kadar uzatayım ki? Yeterince detaya indiğimi düşünüyorum. Basamakları tek tek iniyor falan mı yazayım? :D

Öyle uzatmak değil konu olarak uzatmak. Yoksa betimlemeler oldukça yerinde.

Ben sonunda kafamda şeyi kurguluyorum Kadına aşık oldu, öpüşecek falan :F

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Öyle uzatmak değil konu olarak uzatmak. Yoksa betimlemeler oldukça yerinde.

Ben sonunda kafamda şeyi kurguluyorum Kadına aşık oldu, öpüşecek falan :F
Konu olarak uzatayım da hemen bitsin mi? :D
Orayı öyle bir algı oluşması için kasıtlı yazdım :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Dizi dışında her şey :A
Hep o "Bir ara okurum" diyecekler yüzünden bütün bölümleri tek konuda yayınlamaya karar verdim zaten. :T:
İnan bakıp çıkmak için girdim, zamanım yok pek. :T: Olsa okuyorum zaten hemen. Seni yeniden böyle projelerde görmek güzel bakalım tarzında bir değişiklik var mı? Yarın okur yorum yaparım buraya. :X